Hotel Grand Tábor


Hotel Grand Tábor

náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
ubytování v okrese Tábor
Foto Hotel Grand Tábor
Hotel Grand Tábor - rezervovat ubytování nyní

Hotel Grand svou polohou patří mezi nejvyhledávanější hotely v horském středisku Špindlerův Mlýn v Krkonoších. Nově rekonstruovaný hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna a díky své poloze je ideálním místem pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak v letních měsících.

Hotel Grand prošel rozsáhlou rekonstukcí a přidal se tak do kategorie Butikových hotelů. Každý z jeho pokojů je jedinečný.

Má 14 luxusně vybavených pokojů s internetem a ledničkou. Dovolená strávená v Hotelu Grand je zážitkem jak v létě na kolech, tak třeba i na lyžích v zimě.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, satelitní TV, trezorem, ledničkou, Wi-Fi a fénem. Bezplatné parkoviště se nachází u hotelu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Grand Tábor stravování

V přízemí Hotelu Grand se nachází stylová Restaurace „V Uličce“.

Řekne se Tábor, Jižní Čechy, ale kde Hotel Grand Tábor hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Grand Tábor náměstí Františka Křižíka 505 Tábor. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Grand Tábor

Hotel Grand Tábor recenze na ubytování Tábor

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Grand Tábor kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Grand Tábor na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Grand Tábor můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Grand Tábor z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3082 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Grand Tábor a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Grand Tábor je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Grand Tábor je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Slavia Brno
  Foto hotelu Hotel SLAVIA má výbornou polohu v samotném centru Brna, pouhých 280 m od náměstí Svobody a 10 minut…
  hotely Brno ubytování od 1590 Kč
 • Club Hotel Praha
  Foto hotelu Ideální volba pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty v centru města Prahy Dobře umístěný v oblasti kultura, nákupy, památky…
  hotely Praha ubytování od 633 Kč
 • Pyramida 1
  Foto hotelu Architektonicky vyjímečný 4-hvězdičkový lázeňský hotel PYRAMIDA I se nachází v klidné části světoznámého lázeňského městečka Františkovy Lázně,…
  hotely Cheb ubytování od 1320 Kč v lokalitě Lázně

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 126 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.