Hotel Jupiter Bechyně


Hotel Jupiter

Libušina 188, Bechyně
ubytování v okrese Tábor
Foto Hotel Jupiter
Hotel JUPITER je umístěn v klidném prostředí blízko centra lázeňského města Bechyně. Ubytovací služby poskytuje náš hotel v 8 jednolůžkových, 14 dvoulůžkových pokojích a ve dvou apartmá. V hotelu je i 1 bezbariérový pokoj.
Přímo v areálu hotelu je možné si objednat rehabilitační procedury dle vlastního zájmu – od podvodních masáží přes magnetoterapii a elektroléčbu až k inhalacím či parafinu.
Úplné technické vybavení našeho školícího centra umožňuje také všem zájemcům úspěšné absolvování školení, obchodních jednání nebo manažerských a jazykových kurzů. Po jejich skončení návštěvníci jistě rádi využijí některou z možností aktivního odpočinku – ať už je to pěší turistika, cykloturistika po vyznačených trasách, rekondiční pobyty, vodní turistika, sjíždění řeky Lužnice, jízda na koni, plavání, tenis nebo golf.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení, telefon, rádio a TV, ledničku dodáme na přání.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00 hod.

Hotel Jupiter stravování

V hotelové restauraci s nabídkou výborné české kuchyně a jiných gurmánských specialit rádi zajistíme vaše stravování formou polopenzí nebo plných penzí.

Řekne se Bechyně, ale kde Hotel Jupiter hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Jupiter Libušina 188 Bechyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu Autobusové nádraží: 300 m
Centrum: 300 m
Vlakové nádraží: 400 m

Doplňující informace

Internet k dispozici na počítači u recepce všem hostům zdarma. Parkování na uzavřeném parkovišti za poplatek.

Ceník ubytování Hotel Jupiter

Hotel Jupiter zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Tábor, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Jupiter

Hotel Jupiter recenze na ubytování Bechyně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Jupiter kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Jupiter na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Jupiter můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Jupiter z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Jupiter

Adresa a kontakt na Hotel Jupiter
Libušina 188
391 65 Bechyně


ev.č.19 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Jupiter a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Jupiter je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Jupiter je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Prajer
  Foto hotelu Tříhvězdičkový Hotel Prajer najdete ve známém jihočeském městě Vodňany. Nabízíme vám pohodlné ubytování v malebném Jihočeském městečku…
  hotely Strakonice
 • VV hotel
  Foto hotelu VV HOTEL garni Vám nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Každý…
  hotely Brno
 • Hotel Plešivec
  Foto hotelu Přímo na vrcholu čedičového kopce Plešivec, který měří 1208 m, trůní horský hotel, ve kterém jsou pro…
  hotely Karlovy Vary