Hotel Lužnice Planá nad Lužnicí


Hotel Lužnice

ČSLA 41, Planá nad Lužnicí
ubytování v okrese Tábor
Foto Hotel Lužnice
Hotel Lužnice - rezervovat ubytování nyní

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 26 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování je pro hotelové hosty zdarma.

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 27 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 52 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma. V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu. V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce. V celém hotelu je také hostům poskytnut bezplatný přístup k internetu (WIFI). Platba v hotelu může probíhat v hotovosti CZK nebo EURECH, akceptujeme také platbu kreditními kartami (Visa, JCB, Maestro, Maestro, Diners). Psům ani jiným zvířatům není povolen vstup do ubytovacích prostor hotelu. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště.

Pokoje v hotelu

Komfortní a útulné pokoje v klidném prostředí s možností výhledu na řeku vybavené postelemi standardní velikosti. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, s vlastní koupelnou. Pokoje v 1. a 2. patře jsou dostupné výtahem, který je umístěn u recepce, nebo po schodišti. Samozřejmostí je i plochá LCD televize s více než 40 českými i zahraničními programy, přístup k internetu zdarma, fén, toaletní potřeby, telefon.
Typy pokojů:
5× single room / jednolůžkový pokoj
9× twin room / dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky
10× double room / dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
2× triple room / třílůžkový pokoj (1 manželská postel, 1 samostatné lůžko)
1× apartment (4 persons) / čtyřlůžkový pokoj (1 manželská postel, 2 samostatná lůžka)
Ceny zahrnují snídani, parkování, Wi-Fi připojení pro celém hotelu a DPH 10 %.
POZOR: Nově od 10. 1. 2022 je požadován platit poplatek městu zvlášť na recepci hotelu. Cena poplatku činí 15, - Kč na osobu a noc.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lužnice stravování

V objektu hotelu se nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu.
Otevírací doba restaurace a pivnice:
Pondělí - Čtvrtek: 11:00 - 22:00
Pátek - Sobota: 11:00 - 23:00
Neděle: 11:00 - 21:00 (vč. státních svátků)
Provoz kuchyně končí 1 hodinu před zavírací dobou restaurace a pivnice.

Popis okolí hotelu, Planá nad Lužnicí a Jižní Čechy

Hotel Lužnice se nachází přímo u řeky Lužncie. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště. Pro milovníky historie je možnost navštívit také historický Tábor s mnoha památkami a zajímavostmi jako je např. Husitské muzeum, Muzeum čokolády a marcipány, Strašidelné podzemí, Muzeum LEGA atd.

Řekne se Planá nad Lužnicí, Jižní Čechy, ale kde Hotel Lužnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lužnice ČSLA 41 Planá nad Lužnicí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zhruba 60 m od hotelu se nachází zastávka městské autobusové dopravy, která spojuje Planou nad Lužnicí s městy Sezimovo Ústí a také historickým Táborem.
Vlaková zastávka se nachází cca 250 m od hotelu.
Sezimovo Ústí 4 km
Tábor 10 km
České Budějovice 55 km
Český Krumlov 80 km
Praha 110 km
Wien 220 km


Fotogalerie ubytování Hotel Lužnice

Hotel Lužnice recenze na ubytování Planá nad Lužnicí

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lužnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lužnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lužnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lužnice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3021 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lužnice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lužnice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lužnice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
  Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

 • SPORTHOTEL RELAX
  Foto hotelu SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích…
  hotely Kolín
 • Sporthotel Hostivice
  Foto hotelu Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné…
  hotely Praha západ
 • Hotel Kaskáda
  Foto hotelu Hotel Kaskáda*** leží na trase hlavního města Prahy a moravské metropole Brna, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Nachází…
  hotely Havlíčkův Brod

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 51 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.