Hotel Lužnice Planá nad Lužnicí


Hotel Lužnice

ČSLA 41, Planá nad Lužnicí
ubytování v okrese Tábor
Foto Hotel Lužnice

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 26 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování je pro hotelové hosty zdarma.

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 26 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek. Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma. V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu. V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce. V celém hotelu je také hostům poskytnut bezplatný přístup k internetu (WIFI). Platba v hotelu může probíhat v hotovosti CZK, akceptujeme také platbu kreditními kartami (Visa, JCB, Maestro, Maestro, Diners). Psům ani jiným zvířatům není povolen vstup do ubytovacích prostor hotelu. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště.

Pokoje v hotelu

Komfortní a útulné pokoje v klidném prostředí s možností výhledu na řeku vybavené postelemi standardní velikosti. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, s vlastní koupelnou. Pokoje v 1. a 2. patře jsou dostupné výtahem, který je umístěn u recepce, nebo po schodišti. Samozřejmostí je i plochá LCD televize s více než 40 českými i zahraničními programy, přístup k internetu zdarma, fén, toaletní potřeby, telefon. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj včetně bezbariérové koupelny.

Typy pokojů:

5× single room / jednolůžkový pokoj

9× twin room / dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky

11× double room / dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

1× triple room / třílůžkový pokoj

Ceny zahrnují snídani, DPH a poplatek městu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lužnice stravování

V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu. V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce.

Popis okolí hotelu, Planá nad Lužnicí a Jižní Čechy

Hotel Lužnice se nachází na pravém břehu řeky Lužncie. V blízkosti hotelu je možné využít celou řadu cyklotras a městské letní koupaliště. Pro milovníky historie je možnost navštívit také historický Tábor s mnoha památkami a zajímavostmi jako je např. Husitské muzeum, Muzeum čokolády a marcipány, Strašidelné podzemí atp.

Řekne se Planá nad Lužnicí, Jižní Čechy, ale kde Hotel Lužnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lužnice ČSLA 41 Planá nad Lužnicí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Sezimovo Ústí 3 km

Tábor 5 km

České Budějovice 50 km

Český Krumlov 80 km

Praha 90 km

Wien 200 km

Zhruba 200m od hotelu se nachází zastávka městské autobusové dopravy, která spojuje Planou nad Lužnicí s městy Sezimovo Ústí a také historickým Táborem.


Ceník ubytování Hotel Lužnice

Hotel Lužnice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Tábor, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Lužnice

Hotel Lužnice recenze na ubytování Planá nad Lužnicí

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lužnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lužnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lužnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lužnice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Lužnice

Adresa a kontakt na Hotel Lužnice
ČSLA 41
39111 Planá nad Lužnicí


ev.č.3021 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lužnice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lužnice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lužnice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Prajer
  Foto hotelu Tříhvězdičkový Hotel Prajer najdete ve známém jihočeském městě Vodňany. Nabízíme vám pohodlné ubytování v malebném Jihočeském městečku…
  hotely Strakonice
 • VV hotel
  Foto hotelu VV HOTEL garni Vám nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Každý…
  hotely Brno
 • Hotel Plešivec
  Foto hotelu Přímo na vrcholu čedičového kopce Plešivec, který měří 1208 m, trůní horský hotel, ve kterém jsou pro…
  hotely Karlovy Vary