Hotel Prince De Ligne Teplice


Hotel Prince De Ligne

Zámecké náměstí 136/8, Teplice
ubytování v okrese Teplice
Foto Hotel Prince De Ligne

Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi Českým středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Je to město s bohatou historií evropsky i světově proslulých lázní, město plné parků a fontán i oblíbených restaurací a kaváren. V jedné z nejkrásnějších částí města, v sousedství zámku a dvou kostelů, se nachází i hotel Prince de Ligne, který nabízí návštěvníkům města ubytování s tím nejvyšším komfortem. O vysokém standardu nabízených služeb svědčí mimo jiné i to, že v nedávné minulosti hotel hostil řadu významných osobností z oblasti kultury, sportu i politiky. Hotel Prince de Ligne nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Část pokojů klimatizována. Pro náročné klienty je k dispozici prezidentské apartmá. K vybavení pokojů patří i luxusně zařízené koupelny.

Pokoje v hotelu

Celková kapacita: 33 pokojů / 59 lůžek. Jednolůžkový pokoj: 7× , Dvoulůžkový pokoj: 23× , Apartmá: 2× , Prezidentské apartmá: 1× .

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Prince De Ligne stravování

Hotelová restaurace Prince de Ligne nabízí široký výběr české a mezinárodní kuchyně s prvky moderních gastronomických trendů ve velmi příjemném a stylovém prostědí s kvalitní a profesionální obsluhou.

Řekne se Teplice, Krušné hory, ale kde Hotel Prince De Ligne hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Prince de Ligne Zámecké náměstí 136 Teplice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Prince De Ligne

Hotel Prince De Ligne zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Teplice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Prince De Ligne

Hotel Prince De Ligne recenze na ubytování Teplice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Prince De Ligne kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Prince De Ligne na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Prince De Ligne můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Prince De Ligne z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Prince De Ligne

Adresa a kontakt na Hotel Prince De Ligne
Zámecké náměstí 136/8
415 01 Teplice


ev.č.2158 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Prince De Ligne a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Prince De Ligne je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Prince De Ligne je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 139 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.