Hotel Lesní Dům Janské Lázně


Hotel Lesní Dům Janské Lázně

Krkonošská 208, Janské Lázně
ubytování v okrese Trutnov
Foto Hotel Lesní Dům Janské Lázně
Hotel Lesní Dům Janské Lázně - rezervovat ubytování nyní

Hotel Lesní Dům se nalézá v lokalitě východních Krkonoš na úpatí Černé hory v příjemném prostředí na okraji lázeňského střediska Janské Lázně ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem.

Hotel Lesní dům disponuje 42 pevnými lůžky. V některých pokojích je možná přistýlka. Dále je celkem 9 lůžek na depandanci Jiřina (přes silnici proti hotelu).

Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti zdarma, v létě jsou k dispozici 2 garáže.

Hotel má vlastní saunu, whirpool a zajišťuje profesionální masérku. Pro naše hosty je v létě zdarma k dispozici venkovní vyhřívaný bazén.

Recepce hotelu může nabídnout i zajištění různých aktivit, jako jsou projížďky na koních nebo zájezdy do různých, turisticky zajímavých míst.

Máte zájem o balíčky v Jánských lázních?

Pokoje v hotelu

Většina pokojů je vybavena sejfem a televizí se satelitními programy

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lesní Dům Janské Lázně stravování

Stravování je zajištěno každý den od 8.00 do 21.00 hodin v hotelové restauraci dle výběru z jídelního lístku.

Snídaně se podávají od 8.00 do 10.00 hodin. Obědy od 11:00 do 17:00 Večeře od 17:00 do 21:00

Popis okolí hotelu, Janské Lázně a Krkonoše

V zimním období je zde půjčovna lyží, saní a snowboardů, v těsné blízkosti jsou i dvě lyžařské školy. Přímo za hotelem je vlek pro děti a začátečníky s možností nočního lyžování. Sjezdové tratě pro pokročilé jsou pak nedaleko.

Pro letní rekreaci je možno využít například nedalekého minigolfu, po dohodě i fotbalového hřiště, nebo cca 5 km vzdáleného golfového hřiště v Mladých Bukách.

Řekne se Janské Lázně, Krkonoše, ale kde Hotel Lesní Dům Janské Lázně hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lesní dům Krkonošská 208 Janské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Ubytování hostů se psy je možné po dohodě. Ve většině pokojů můžete využít zdarma WiFi síť.

Služby při ubytování

Hotel Lesní Dům Janské Lázně Janské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 25 osob, informační služba, zdravotní středisko 400 m od hotelu, bezpečnostní schránka na pokoji, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 350 m od hotelu, v létě koupání venku -, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 350 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 60 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od hotelu, nejbližší půjčovna lyží je 20 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Lesní Dům Janské Lázně poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Lesní Dům Janské Lázně nabízí: restaurace, pizzerie 150 m od hotelu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, houbaření, jízda na koni, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Lesní Dům Janské Lázně

Hotel Lesní Dům Janské Lázně recenze na ubytování Janské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lesní Dům Janské Lázně kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lesní Dům Janské Lázně na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lesní Dům Janské Lázně můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lesní Dům Janské Lázně z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.593 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lesní Dům Janské Lázně a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lesní Dům Janské Lázně je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lesní Dům Janské Lázně je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Salety
  Foto hotelu Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického…
  hotely Břeclav
 • Eurohotel
  Foto hotelu Eurohotel Garni se nachází nedaleko obchodního a lázeňského centra města Karlovy Vary. Dobré spojení zajišťuje blízkost…
  hotely Karlovy Vary v lokalitě Lázně
 • Hotel Mědínek
  Foto hotelu Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel…
  hotely Kutná Hora

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 135 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.