Hotel Lomnice Špindlerův Mlýn


Hotel Lomnice

Svatopetrská 125, Špindlerův Mlýn
ubytování v okrese Trutnov
Foto Hotel Lomnice

Hotel Lomnice se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna v nejznámějším horském středisku v České Republice.

Hotel Lomnice je umístěn 400 m od sedačkové lanovky ve Svatém Petru. Svoji polohou je ideální jak pro zimní dovolené na lyžích, tak i pro turistické a cyklistické výlety. V těsné blízkosti hotelu najdou naši hosté poštu, obchody, půjčovny lyží a horských kol. U hotelu je parkoviště, bankomat. Ski bus staví přímo u parkoviště hotelu. Do cíle Vás odveze zdarma. Hotelová restaurace Apetit nabízí nevšední gurmánský zážitek. Možnost nahlédnout kuchařům pod pokličku máte právě v naší open kitchen.

Pokoje v hotelu

Ubytování je poskytováno ve 2 a 3 lůžkových pokojích a v jednom apartmá. V celé budově hotelu je k dispozici Wi-fi připojení zdarma. Každý pokoj je vybaven sprchou a toaletou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Lomnice stravování

Restaurace Apetit. Přijďte a nahlédněte do naší otevřené kuchyně, kde Vám rádi připravíme úžasné speciality a rozbouříme Vaše chuťové buňky. Úplnou novinkou je "Francouzský kohout pečený v kořenové zelenině a bylinkách". Nejen Čeští "klasici" jistě rádi ochutnají lahodný "Pikantní jelenní guláš s karlovarským knedlíkem". A doslova třešničkou na dortu jsou " Pepřové jahody s limetkovým Mascarpone a omáčkou z čerstvé máty"

Popis okolí hotelu, Špindlerův Mlýn a Krkonoše

Špindlerův Mlýn je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů v České republice. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého druhu obtížnosti jsou v celkové délce 25 km. Celkem 14 lanovek a vleků zajišťují přepravní kapacitu 17 500 lyžařů za hodinu. S jedním skipasem je možno lyžovat na více jak 25 km upravených sjezdovkách na 4 různých lyžařských resortech (Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky, Labská). Většina sjezdovek je v případě nižší sněhové pokrývky uměle zasněžována. Špindlerův Mlýn nabízí mnoho atrakcí i v letní sezóně. V letních měsících jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola.

Řekne se Špindlerův Mlýn, Krkonoše, ale kde Hotel Lomnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Lomnice Svatopetrská 125 Špindlerův Mlýn. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Lomnice Špindlerův Mlýn Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, přednáškový sál, informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 500 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 400 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 1000 m od hotelu, půjčovna sportovního vybavení je, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Lomnice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Lomnice nabízí: restaurace, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 100 m od hotelu, diskotéka 50 m od hotelu, dětské hřiště 200 m od hotelu, kino 500 m od hotelu, houbaření, rybolov, vyhlídkové lety, masáže 100 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Lomnice

Hotel Lomnice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Trutnov, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Lomnice

Hotel Lomnice recenze na ubytování Špindlerův Mlýn

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Lomnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Lomnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Lomnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Lomnice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Lomnice

Adresa a kontakt na Hotel Lomnice
Svatopetrská 125
543 51 Špindlerův Mlýn


ev.č.2083 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Lomnice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Lomnice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Lomnice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 30 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.