Hotel Večernice Janské Lázně


Hotel Večernice

Modrokamenná 150, Janské Lázně
ubytování v okrese Trutnov
Foto Hotel Večernice
Hotel Večernice - rezervovat ubytování nyní

Hotel Večernice Janské Lázně se nachází pod úpatím Černé hory - v těsné blízkosti sjezdových, běžeckých a turistických tratí v chráněné oblasti Krkonoše.

Hotel Večernice Janské Lázně nabízí kvalitní ubytování ve 14 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a restauraci se salonkem s kapacitou 62 míst. Pro hotelové hosty je též zajištěno parkování přímo u Hotelu Večernice. Wifi Internet pro hotelové hosty zdarma. Součástí hotelu je sauna, hřiště a „konírna“ – bar s kulečníkem.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Večernice stravování

Součástí ubytování je tedy i stravování - dle volby snídaně, polopenze či plná penze.

Popis okolí hotelu, Janské Lázně a Krkonoše

V zimní sezoně je nejlákavějším místem Lyžařský areál Černá hora – Janské Lázně. Ski areál Černá hora Janské Lázně patří ve vybavenosti středisek, zázemí a úrovni nabídky mezi nejkvalitnějsí lyžařské areály v České republice. V rámci kategorizace lyžařských středisek České republiky se zařadil na 2. místo v ČR. Zajímavou alternativu k lyžování ve Ski areálu Černá hora představuje Ski areál Košťálka. Tento areál nabízí lyžování na dobře upravené.

Řekne se Janské Lázně, Krkonoše, ale kde Hotel Večernice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Večernice Modrokamenná 150 Janské Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Pojedete do Janských Lázní k hotelu Lesní dům. Nad Hotelem Lesní dům odbočíte doprava směrem k hotelu Siréna a dále pokračujete po stejné silnici až k hotelu. Celková vzdálenost je cca 800 metrů od Lesního domu.

Služby při ubytování

Hotel Večernice Janské Lázně Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, parkoviště 50 m od hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 100 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 500 m od hotelu, tenisovou halu máme 1000 m od hotelu, půjčovna sportovního vybavení je 500 m od hotelu, automat na šipky, nejbližší půjčovna lyží je 500 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Večernice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Večernice nabízí: restaurace, bar, vinárna, kavárna, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, diskotéka 500 m od hotelu, dětské hřiště, kino 1000 m od hotelu, houbaření, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Večernice

Hotel Večernice recenze na ubytování Janské Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Večernice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Večernice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Večernice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Večernice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2585 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Večernice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Večernice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Večernice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 45 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.