Hotel Grand Uherské Hradiště


Hotel Grand Uherské Hradiště

Palackého náměstí 349, Uherské Hradiště
ubytování v okrese Uherské Hradiště
Foto Hotel Grand Uherské Hradiště
Hotel Grand Uherské Hradiště - rezervovat ubytování nyní

Hotel*** s mnohaletou tradicí v centru města nabízí ubytování v 53 jedno a dvoulůžkových pokojích. Hotelová restaurace a kavárna poskytují návštěvníkům celodenní služby v nově vybavených interiérech. Ke společenským i obchodním jednáním slouží dva salonky, WIFI je hostům k dispozici ve všech prostorech hotelu. Parkování je zajištěno na chráněném hotelovém parkovišti nebo na parkovišti před hotelem.

K ubytování hotel nabízí 25 jednolůžkovýh a 25 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány. Bohatá nabídka tv programů, připojení WIFI, minibary, pokojové trezory, přímé telefonní spojení, koupelny vybaveny hygienickými prostředky a fény.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Uherské Hradiště, Slovácko, ale kde Hotel Grand Uherské Hradiště hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel GRAND Palackého nám. 349 Uherské Hradiště. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Grand Uherské Hradiště Uherské Hradiště Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 120 osob, přednáškový sál, výtah, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště za poplatek 100 Kč, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, cateringové služby, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 500 m od hotelu, v létě koupání venku - 500 m od hotelu, zacvičit ve fitness 200 m od hotelu, zahrát bowling 500 m od hotelu, namazat tága, billiard je 300 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 8000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Grand Uherské Hradiště poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, kongresy, business, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Grand Uherské Hradiště nabízí: restaurace, kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka, kino 400 m od hotelu, divadlo 500 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Grand Uherské Hradiště

Hotel Grand Uherské Hradiště recenze na ubytování Uherské Hradiště

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Grand Uherské Hradiště kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Grand Uherské Hradiště na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Grand Uherské Hradiště můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Grand Uherské Hradiště z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2218 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Grand Uherské Hradiště a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Grand Uherské Hradiště je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Grand Uherské Hradiště je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Wellness hotel Renospond
  Foto hotelu Celý hotelový komplex se nachází na úpatí Českomoravské vysočiny, která je z ekologicky nejčistších oblastí České republiky.…
  hotely Chrudim ubytování od 600 Kč
 • Boromeum Residence
  Foto hotelu Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech s jedním až čtyřmi lůžky v centru Hradce…
  hotely Hradec Králové ubytování od 1650 Kč
 • Hotel Trumf
  Foto hotelu Hotel Trumf se nachází v klidné části města v blízkosti historického centra. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí. Blízké…
  hotely Mladá Boleslav ubytování od 1880 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 137 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.