Hotel Na Rychtě Ústí nad Labem


Hotel Na Rychtě

Klášterní 75/9, Ústí nad Labem
ubytování v okrese Ústí nad Labem
Foto Hotel Na Rychtě
Hotel Na Rychtě - rezervovat ubytování nyní

Hotel s rodinnou atmosférou***kategorie a pivovar s vlastní výrobou piva přímo v centru města Ústí nad Labem cca 100m od nákupního centra Forum, hlavního náměstí, vlakového nádraží i gotického či barokního kostela. V sezóně je otevřena příjemná a prostorná zahrádka.

Pro ubytované hosty navíc zdarma konzumace piva.

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachází v samém centru měta Ústí nad Labem v těsném sousedství historických památek i nového nákupní centra Forum. Celý komplex tvoří hotel, restaurace a pivovar, který vyrábí 6 druhů piv.

Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, plazmovou TV, připojení k internetu (Wifi). V celém komplexu je výtah. Domácí mazlíčci nejsou překážkou. Stravování je zajišťováno ve vlastní restauraci, kde je možnost výběru snídaní, polopenze či plné penze. Kuchyně nabízí menu, které je spojením tradiční české kuchyně i specialit nejen k pivu. Výroba piva probíhá ve sklepení objektu s možností exkurze a ochutnávky.

Ubytovaní hosté mohou využít možnost ZDARMA konzumaci našeho piva neomezeně po celou dobu jejich pobytu.

Hotel se nachází v blízkosti Labské cyklostezky a nabízí řadu dopňkových služeb pro cyklisty včetně půjčení kola. Celý hotel je bezbariérový.

Pokoje v hotelu

Naše pokoje nabízí hotelové ubytování kategorie STANDARD*** v celkové kapacitě 27 lůžek. Nabízíme 3 jednolůžkové pokoje a 12 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV s možností připojení na internet (Wifi). Nabízíme i kompletně vybavený bezbariérový pokoj.

Na každého nového hosta čeká v pokoji při příjezdu láhev minerální vody. V celém objektu je výtah.

Nástup na pokoj je možný od 14:00 hodin, po předchozí domluvě dříve, až do půlnoci. Pokoj je nutné vyklidit nejpozději do 10:00 hodin v den odjezdu.

Recepce hotelu je otevřená od 6:30 do 21:00 hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Je možné zapůjčit dětskou postýlku pro dítě do 3 let.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Na Rychtě stravování

Restaurace s atmosférou tradiční české pivnice nabízí 200 míst k sezení, prostornou zahrádku a nekuřácký prostor, který je oddělen samostatně jako vedlejší místnost.
Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo Mazel a další.

Restaurace nabízí jídelní menu, které je kombinací tradiční české kuchyně i originálních specialit nejen k pivu. Součástí menu je i nabídka snídaní a aktuální denní obědové menu. Naše restaurace je držitelem certifikátu Czech Specials, který potvrzuje velmi kvalitní gastronomie. Každý třetí týden v měsíci nabízíme speciální gastro menu.

Prostory restaurace nabízí sledování sportovních přenosů na velkoformátové kvalitě nebo využití pro taneční zábavu!

Popis okolí hotelu, Ústí nad Labem a Krušné hory

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachazí 100m od centrálního náměstí - Mírového náměstí s veškerou občanskou vybaveností, informačním centrem, bankami a obchody. Ve 100m vzdáleném OC Forum je výchozí bod lanovky na Větruši - letní zámeček s vyhlídkovou restaurací. Vedle hotelu jsou i dva nejstarší zajímavé a populární kostely - barokní sv. Vojtěch a gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, který má věž vychýlenou o cca 2m od bombardování města z r. 1945.

Řekne se Ústí nad Labem, Krušné hory, ale kde Hotel Na Rychtě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pivovar Hotel Na Rychtě Klášterní 75/9 Ústí nad Labem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Téměř všechny místní autobusové a trolejbusové linky. Vlakové nádraží 150m, autobusové nádraží 300m.

Doplňující informace

Služby při ubytování

Hotel Na Rychtě Ústí nad Labem Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, obchodní centrum 50 m od hotelu, domácí mazlíčky ubytujeme, bezbariérový přístup, parkoviště 100 m od hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness 400 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete, procvičit horolezectví 100 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Na Rychtě poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, kongresy, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Na Rychtě nabízí: restaurace, bar, zahrádka, cukrárna 200 m od hotelu, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 100 m od hotelu, diskotéka 200 m od hotelu, kino 100 m od hotelu, divadlo 500 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Na Rychtě

Hotel Na Rychtě recenze na ubytování Ústí nad Labem

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Na Rychtě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Na Rychtě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Na Rychtě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Na Rychtě z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2453 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Na Rychtě a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Na Rychtě je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Na Rychtě je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Ruby Blue Hotel
  Foto hotelu Hotel se nachází v centru města, dobře přístupný a bezpečný, s atmosféru COOL DESIGNED HOTEL. RUBY BLUE nabízí…
  hotely Ostrava ubytování od 52 €
 • Hotel Gloria
  Foto hotelu City Partner Hotel Gloria je nově zrekonstruovaný hotel v blízkosti centra Prahy. Hotel svým hostům nabízí…
  hotely Praha ubytování od 30 €
 • Hotel Kristl
  Foto hotelu Hotel Kristl nabízí kvalitní a levné ubytování v klidném místě nedaleko centra města Pardubic v kategorii ** garni.…
  hotely Pardubice ubytování od 590 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 223 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.