Hotel Napoleon Petrovice


Hotel Napoleon

Nakléřov 206, Petrovice
ubytování v okrese Ústí nad Labem
Foto Hotel Napoleon
Hotel Napoleon  - rezervovat ubytování nyní

Pension U Johnů leží 1500m od exitu 87 na dálnici D8,3 km od hraničního přechodu Petrovice-SRN. Je ideálním místem při nebo z cest do severských států (Dánsko, Švédsko, Norsko) popř. severní Německo atd. Nachází se na hřebenu východních Krušných hor a je jejich posledním hotelem před Nakléřovským průsmykem a Labskými pískovci (Tisá, Děčínský Sněžník, Českosaské Švýcarsko se soutěskami ve Hřensku). V okolí pensionu je spousta příležitostí k pěší i cyklo turistice, v zimě potom k běžkování, sáňkování nebo lyžování na nedaleké sjezdovce v Telnici.

Pension je staršího data. Od 1. června 2018 má nové mladé majitele, kteří pomalu, ale jistě pracují na jeho přestavbě, renovaci a modernizaci. Pension má vlastní restauraci s českou kuchyní, velkou nabídkou alko i nealko nápojů a otevírací dobou přizpůsobenou hostům. Pension vítá malé i velké hosty, domácí mazlíčci jsou zde také vítání. Úschovna kol nebo motorek a vlastní parkoviště před pensionem je samozřejmostí. Z pensionu je nádherný výhled na Děčínský Sněžník a skály v Tisé, sice se nachází u hlavní silnice, ale v okolí jsou jen louky a lesy a je zde ticho a klid. Po celém objektu je k dispozici wifi. Pension disponuje vlastní prádelnou, takže při delším pobytu není problém vyprat a usušit Vaše prádlo. Majitelé jsou přátelští, komunikativní a snaží se splnit každé přání svých hostů.

Pokoje v hotelu

Pension nabízí několik dvoulůžkových pokojů a dva pokoje rodinné určené až pro 5 osob. Dále jsou k dispozici pokoje bez koupelny a to pro 8 nebo 3 osoby. Pro hosty těchto pokojů je k dispozici koupelna a toalety na patře.

Pokoje jsou vybaveny oddělenými nebo manželskými postelemi, šatní skříní, botníkem a koupelnou.

Vybavení pokojů je starší, ale postupně obměňováno nábytkem novým a celkově jsou pokoje renovovány a modernizovány.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 17:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Napoleon stravování

Restaurace je otevřena od 17:00. Nabízíme výběr z klasických českých jídel.

Popis okolí hotelu, Petrovice a Děčínsko a Lužické hory

V letním období se v okolí nabízí vyjížďky po cyklistické Krušnohorské magistrále, vyjížďky do Labských pískovců přes novou cyklotrasu podél Labe do Bad Schandau, Königsteinu, Pirny, Drážďan nebo na druhou stranu na Cínovec, Moldavu, Fláje a na německé straně Altenberg s aquaparkem, Bärenstein, Bad Gottleuba atd.

Pro pěší jsou zde značené turistické trasy nebo lesní cesty s nádhernými výhledy nebo výlet na Komáří vížku, kde je nejdelší lanová dráha u nás. Ve vzdálenosti dvou kilometrů možnost koupání v přírodním rybníce s průzračnou vodou. - V zimě je lyžařská trasa přímo od pensionu a pro sjezdové lyžování je k dispozici blízské lyžařské středisko Telnice se sjezdovkami pro děti i pokročilé lyžaře.

Pokud toužíte po městských výletech máte navybranou. Půl hodinka do Děčína, který se pyšní nádherným zámkem, ZOO nebo Aquaparkem. Odtud už je to kousek do Hřenska, Soutěsek a na Pravčickou bránu a nebo do Benešova nad Ploučnicí, kde stojí za návštěvu zámek a nebo termální koupaliště. Na druhou stranu je to 20 minut do Ústí nad Labem, kde opět stojí za návštěvu velká ZOO, krásný hrad Střekov a nebo nákupní centrum Forum. Dále stojí za zmínku lázešnké město Teplice, ve kterém jste také za 20 minut. Do Prahy se po dálnici dostanete za necelou hodinku a půl. Vzhledem k tomu, že pension leží pár minut od německých hranic, určtiě stojí za návštěvu městečko Bad Schandau, hrad Königstein a nebo můžete vyrazit za nákupy do Drážďan.

Řekne se Petrovice, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Hotel Napoleon hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension U Johnů Nakléřov 206 Petrovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Napoleon

Hotel Napoleon recenze na ubytování Petrovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Napoleon kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Napoleon na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Napoleon můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Napoleon z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1300 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Napoleon a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Napoleon je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Napoleon je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 131 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.