Hotel Filipinum Jablonné nad Orlicí


Hotel Filipinum

Aloise Hanuše 141, Jablonné nad Orlicí
ubytování v okrese Ústí nad Orlicí
Foto Hotel Filipinum
Hotel Filipinum  - rezervovat ubytování nyní

Cestujete? Pracujete? Sportujete? Chcete se bavit, odpočívat, nebo dobře najíst? To vše můžete nalézt pod jednou střechou a spojit jediným slovem: hotel Filipinum

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 18:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Jablonné nad Orlicí, Orlické hory, ale kde Hotel Filipinum hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL FILIPINUM Aloise Hanuše 141 Jablonné nad Orlicí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 20 m Autobusové nádraží: 200 m Centrum: 50 m Vlakové nádraží: 900 m Letiště: 185 m

Služby při ubytování

Hotel Filipinum Jablonné nad Orlicí Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, přednáškový sál v hotelu, informační služba, výtah, možnost vyprání prádla, bezbariérový přístup, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, rezervace letenek, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, zacvičit ve fitness, zahrát bowling, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek), uklidnit se při minigolfu, tenisovou halu máme, zacvičit si aerobik, půjčovna sportovního vybavení je, automat na šipky, se potápět, si jít zastřílet na střelnici, procvičit horolezectví, nejbližší půjčovna lyží je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Filipinum poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, kongresy, rybaření při pobytu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Filipinum nabízí: restaurace, vinárna, kavárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, rybolov, jízda na koni, solárium, whirlpool, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Filipinum

Hotel Filipinum recenze na ubytování Jablonné nad Orlicí

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Filipinum kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Filipinum na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Filipinum můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Filipinum z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.555 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Filipinum a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Filipinum je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Filipinum je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 78 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.