Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky


Kramářova chata na Suchém vrchu

Foto Kramářova chata na Suchém vrchu
Nově stavěná horská chata na Suchém vrchu (995 m n. m. ) navazuje na tradici turistických chat, jež sahá až do roku 1926. Chata nabízí 40 lůžek v sedmi 4 – 5 lůžkových apartmánech a pěti dvoulůžkových pokojích, restauraci s tradiční českou a evropskou kuchyní v moderním pojetí, 2 salonky, wellness, rozhlednu a rychlé občerstvení.  Nabízíme pořádání svateb, společenských a firemních akcí, dále zázemí pro relaxační, turistické a sportovní aktivity v okolí: 3 lyžařské areály, upravované běžecké tratě, cykloturistika, tvrz Bouda, příroda Orlických hor na pomezí Čech a Moravy. . . Slavnostní otevření chaty proběhne dne 5. 7. 2012.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Řekne se Orličky, Orlické hory, ale kde Kramářova chata na Suchém vrchu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky 186 Orličky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Kramářova chata na Suchém vrchu Orličky Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, přednáškový sál, informační služba, výtah, bezpečnostní schránka na pokoji, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 6000 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, nejbližší půjčovna lyží je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Kramářova chata na Suchém vrchu poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, venkovské ubytování, kongresy, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Kramářova chata na Suchém vrchu nabízí: restaurace, bar, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lázně - wellness, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Kramářova chata na Suchém vrchu

Kramářova chata na Suchém vrchu recenze na ubytování Orličky

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Kramářova chata na Suchém vrchu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Kramářova chata na Suchém vrchu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Kramářova chata na Suchém vrchu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Kramářova chata na Suchém vrchu z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Kramářova chata na Suchém vrchu

Adresa a kontakt na Kramářova chata na Suchém vrchu
Orličky 186
56155 Orličky


ev.č.2721 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Kramářova chata na Suchém vrchu a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Kramářova chata na Suchém vrchu je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Kramářova chata na Suchém vrchu je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel V Pivovaře
  Foto hotelu Hotel V Pivovaře se nachází 20 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na soutoku dvou…
  hotely Praha západ ubytování od 850 Kč v lokalitě Slapy
 • Hotel Constance
  Foto hotelu Hotel Constans leží přímo v historickém centru Prahy, hned pod Pražským hradem. Hostům nabízíme dostatečně velké a moderně…
  hotely Praha ubytování od 56 €
 • Hotel Prince De Ligne
  Foto hotelu Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi…
  hotely Teplice ubytování od 2629 Kč

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 52 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.