Hotel Maměnka Horní Bečva


Hotel Maměnka

Horní Bečva , Horní Bečva
ubytování v okrese Vsetín
Foto Hotel Maměnka
Hotel Maměnka  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Maměnka se nachází v lyžařském areálu Pustevny a nabízí jedinečný výhled na Moravskoslezské Beskydy. Všechny pokoje hotelu, který je národní kulturní památkou, mají dřevěné podlahy a stropy s odhalenými trámy. Jsou vybavené kvalitním dřevěným nábytkem, satelitní TV, minibarem a pracovním stolem. Mají také vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami.

Hned vedle hotelu stojí restaurace Libušín se secesním interiérem vyzdobeným freskami dle návrhů Mikoláše Alše. Má vyřezávaný dřevěný nábytek a podává tradiční místní pokrmy.

Na Pustevny se dostanete sedačkovou lanovkou z údolí Ráztoka v Trojanovicích, poblíž Frenštátu pod Radhoštěm. Hosté mohou také lyžovat, vyrazit na túru na horu Radhošť, navštívit kapli svatého Cyrila a Metoděje nebo sochu pohanského boha Radegasta.

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Pokoje v hotelu

Maměnka poskytuje k ubytování 11 stylově zařízených pokojů (z toho 1 apartmá), které mají vlastní sociální zařízení, barevnou televizi se satelitním příjmem, ledničku s minibarem, telefon a terasy, z nichž se nabízí nádherný výhled na okolní hory.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Maměnka stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Možnost přiobjednání polopenze v ceně 170, - Kč/osoba/den, nebo polopenzi 340, - Kč/osoba/den.

Řekne se Horní Bečva, Beskydy - Valašsko, ale kde Hotel Maměnka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Maměnka 1 Horní Bečva. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Maměnka

Hotel Maměnka recenze na ubytování Horní Bečva

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Maměnka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Maměnka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Maměnka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Maměnka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.431 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Maměnka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Maměnka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Maměnka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

  • Hotel BAX
    Foto hotelu Tříhvězďičkový Hotel BAX se nachází v Oblekovicích, které jsou okrajovou částí Znojma. Jeho poloha ve známé vinařské…
    hotely Znojmo ubytování od 1999 Kč
  • Hotel Alessandria Hradec Králové
    Foto hotelu Nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování.…
    hotely Hradec Králové ubytování od 1200 Kč
  • Hotel Labuť Vrchlabí
    Foto hotelu Hotel Labuť se nachází naproti zámku a zámeckému parku přímo v centru historického města Vrchlabí, v podhůří nejvyšších…
    hotely Trutnov ubytování od 900 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 108 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.