Hotel Maměnka Horní Bečva


Hotel Maměnka

Horní Bečva , Horní Bečva
ubytování v okrese Vsetín
Foto Hotel Maměnka

Hotel Maměnka se nachází v lyžařském areálu Pustevny a nabízí jedinečný výhled na Moravskoslezské Beskydy. Všechny pokoje hotelu, který je národní kulturní památkou, mají dřevěné podlahy a stropy s odhalenými trámy. Jsou vybavené kvalitním dřevěným nábytkem, satelitní TV, minibarem a pracovním stolem. Mají také vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami.

Hned vedle hotelu stojí restaurace Libušín se secesním interiérem vyzdobeným freskami dle návrhů Mikoláše Alše. Má vyřezávaný dřevěný nábytek a podává tradiční místní pokrmy.

Na Pustevny se dostanete sedačkovou lanovkou z údolí Ráztoka v Trojanovicích, poblíž Frenštátu pod Radhoštěm. Hosté mohou také lyžovat, vyrazit na túru na horu Radhošť, navštívit kapli svatého Cyrila a Metoděje nebo sochu pohanského boha Radegasta.

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Pokoje v hotelu

Maměnka poskytuje k ubytování 11 stylově zařízených pokojů (z toho 1 apartmá), které mají vlastní sociální zařízení, barevnou televizi se satelitním příjmem, ledničku s minibarem, telefon a terasy, z nichž se nabízí nádherný výhled na okolní hory.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Maměnka stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Možnost přiobjednání polopenze v ceně 170, - Kč/osoba/den, nebo polopenzi 340, - Kč/osoba/den.

Řekne se Horní Bečva, Beskydy - Valašsko, ale kde Hotel Maměnka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Maměnka 1 Horní Bečva. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Maměnka

Hotel Maměnka recenze na ubytování Horní Bečva

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Maměnka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Maměnka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Maměnka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Maměnka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Maměnka

Adresa a kontakt na Hotel Maměnka
Horní Bečva
756 57 Horní Bečva


ev.č.431 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Maměnka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Maměnka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Maměnka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Vyhlídka Jilemnice
  Foto hotelu Hotel se nachází na kopci Kozinec o výšce 561 metrů n. m. Díky jeho poloze se hostům…
  hotely Semily ubytování od 650 Kč v lokalitě Krkonoše
 • One Room Hotel
  Foto hotelu One Room Hotel se nachází přímo v pražském žižkovském televizním vysílači, 66 metrů nad úrovní Prahy. Součástí…
  hotely Praha ubytování od 579 €
 • Grandhotel Pacifik
  Foto hotelu Hotel se nachází v lázeňském centru na konci Hlavní třídy, nedaleko lázeňské kolonády se zpívající fontánou. V…
  hotely Cheb ubytování od 2500 Kč v lokalitě Lázně

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 126 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.