Hotel U Raušů Velká Bíteš


Hotel U Raušů

Masarykovo náměstí 13, Velká Bíteš
ubytování v okrese Žďár nad Sázavou
Foto Hotel U Raušů
Hotel U Raušů  - rezervovat ubytování nyní

Hotel nabízí ubytování v nově vybudovaných jedno, dvou a třílůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením. Všechny pokoje nabízí bezplatný přístup k internetu (LAN/LAN+WiFi), do standardního vybavení pokoje patří televizor s dálkovým ovládáním. Hotel disponuje bezbariérovým apartmá s výtahem.

Hotel U Raušů nabízí ubytování v nově vybudovaných jedno, dvou a třílůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením. Všechny pokoje nabízí bezplatný přístup k internetu (LAN/LAN+WiFi), do standardního vybavení pokoje patří televizor s dálkovým ovládáním. Hotel disponuje bezbariérovým apartmá s výtahem.

Dále hotel nabízí dva apartmány s manželskými postelemi, vířivou vanou a minibarem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel U Raušů stravování

Restaurace 95 míst, salonky 50,30, 20 míst.

Nabídka velkého sortimentu jídel od klasické staročeské hotovkové kuchyně v lidové restauraci až po vlastní a mezinárodní speciality.

Řekne se Velká Bíteš, ale kde Hotel U Raušů hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Raušů Masarykovo náměstí 13 Velká Bíteš. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel U Raušů

Hotel U Raušů recenze na ubytování Velká Bíteš

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Raušů kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Raušů na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Raušů můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Raušů z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2261 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Raušů a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Raušů je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Raušů je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 29 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.