Hotelový dům Morava Žďár nad Sázavou


Hotelový dům Morava

Horní 22, Žďár nad Sázavou
ubytování v okrese Žďár nad Sázavou
Foto Hotelový dům Morava
Hotelový dům Morava - rezervovat ubytování nyní

Poloha a charakter hotelového domu Morava nabízí návštěvníkům pěkné a levné ubytování v centru města Žďáru nad Sázavou. Náměstí je vzdáleno cca 100 metrů, přesto však hotel zaručuje dostatek soukromí. Účelně zařízené pokoje zajišťují veškeré pohodlí. Vynikající kuchyni nabízí restaurace Convent, která s hotelovým domem sousedí. Ve vzdálenosti 50 metrů se nachází krytý bazén a fit centrum s denním barem. Stanice městské hromadné dopravy je ve vzdálenosti 50 metrů od hotelu.

Hotel disponuje 16-ti dvoulůžkovými, 5-ti třílůžkovými a 23 čtyřlůžkovými pokoji, na některých pokojích je možná přistýlka. Hotel má bezbariérový přístup. Společenské místnosti s TV. Polovina pokojů má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), polovina využívá rekonstruované společné sociální zařízení. V areálu je k dispozici restaurace s nekuřáckou jídelnou, 2 kadeřnické salony, solárium a turbosolárium, kosmetický salon a masérské služby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Žďár nad Sázavou a Vysočina

Celé okolí města je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, návštěvu památek např. UNESCO /1994/ - poutní kostel sv. J. Nepomuckého na Zelené hoře atd. .

Řekne se Žďár nad Sázavou, Vysočina, ale kde Hotelový dům Morava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotelový dům Morava Horní 22 Žďár nad Sázavou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Hotel je vhodný pro dlouhodobé ubytování pracovních kolektivů, ale i k běžné rekreaci, velmi výhodné ceny. Parkování zajištěno v bezprostřední blízkosti hotelu. Dětská postýlka je k dispozici zdarma. V hotelu je bezbariérový nájezd do budovy. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Služby při ubytování

Hotelový dům Morava Žďár nad Sázavou Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u hotelu, kadeřnictví v hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotelový dům Morava poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotelový dům Morava nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: solárium, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotelový dům Morava

Hotelový dům Morava recenze na ubytování Žďár nad Sázavou

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotelový dům Morava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotelový dům Morava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotelový dům Morava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotelový dům Morava z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2428 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Vysočina

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotelový dům Morava a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotelový dům Morava je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotelový dům Morava je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 74 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.