Hotel Augustiánský Dům Luhačovice


Hotel Augustiánský Dům

A. Václavíka 241, Luhačovice
ubytování v okrese Zlín
Foto Hotel Augustiánský Dům

Wellness hotel & spa hotel Augustiniánský dům ****superior = kvalita a rozsah nabízených služeb na úrovni 5 hvězd! Hotel nabízí 26, převážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu, včetně luxusního apartmá, restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness centrum, konferenční sál s 56 místy, salonek pro 10 osob, hlídané parkoviště a sportovní areál. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát, pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.

Wellness hotel & spa hotel Augustiniánský dům ****superior je součástí lázní Luhačovice, které se řadí mezi jedny z nejkrásnějších lázní v české republice. Exkluzivní hotel nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním desingu a pro náročnější hosty luxusní apartmá Leoše Janáčka. Součástí hotelu je také restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellnes centrum, konferenční sál, hlídané parkoviště a sportovní areál. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí pohodu, zážitek a inspiraci.

Wellness hotel & spa hotel Augustiniánský dům ****superior je vítězem prestižní soutěže Best of reality v kategorii hotely!

Pokoje v hotelu

Wellness and spa Hotel Augustiniánský dům Vám nabízí několik typů pokojů s celkovou kapacitou 50 lůžek. Jeden pokoj je zcela bezbariérový. Ke standardům vybavení patří LCD televize se satelitním příjmem, minibar a internetové připojení. Hotel Augustiniánský dům je plně klimatizován.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Augustiánský Dům stravování

Návštěva hotelové restaurace pro vás bude gastronomickým zážitkem. V nabídce restaurace nechybí ani vegetariánské menu a nabízí značku BIO. Hosté mají možnost přikoupení polopenze. Nabídka restaurace i LOBBY BARU je určena nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti.

Popis okolí hotelu, Luhačovice a Moravský kras a Brněnsko

Luhačovice jsou jedny z nejkrásnějších lázní v České republice. Leží v jihovýchodním cípu Moravy, necelých 100 km od Brna. Jsou proslulé příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, kterým vetkl přímo pohádkovou podobu architekt Dušan Jurkovič. Každou hodinu tu na povrch vytéká 15 tisíc litrů minerální vody, která je pro vysoký obsah minerálních látek považována za jednu z nejúčinnějších v Evropě.

Řekne se Luhačovice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Hotel Augustiánský Dům hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Augustiniánský dům A. Václavíka 241 Luhačovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Konference a školení Nabízíme klimatizovaný konferenční sál a salonek. Vyškolený personál Vám poskytne technický i gastronomický servis po dobu akce.

Služby při ubytování

Hotel Augustiánský Dům Luhačovice Vám nabízí při pobytu následující služby: přednáškový sál, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet, sekretářské služby, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zahrát si tenis, tenisový kurt je, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Augustiánský Dům poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Augustiánský Dům nabízí: restaurace, bar, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, lázně - wellness, whirlpool, masáže.


Ceník ubytování Hotel Augustiánský Dům

Hotel Augustiánský Dům zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Zlín, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Augustiánský Dům

Hotel Augustiánský Dům recenze na ubytování Luhačovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Augustiánský Dům kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Augustiánský Dům na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Augustiánský Dům můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Augustiánský Dům z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Augustiánský Dům

Adresa a kontakt na Hotel Augustiánský Dům
A. Václavíka 241
763 26 Luhačovice


ev.č.982 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Augustiánský Dům a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Augustiánský Dům je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Augustiánský Dům je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 90 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.