Hotel Harmonie Luhačovice


Hotel Harmonie

Jurkovičova alej 857, Luhačovice
ubytování v okrese Zlín
Foto Hotel Harmonie
Hotel Harmonie - rezervovat ubytování nyní

Hotel Harmonie se nachází na okraji největších moravských lázní Luhačovice. Obklopeny klidnou a čistou přírodou jsou ideální pro aktivní odpočinek i relax. Nabízí komfortní ubytování, gastronomii, která se opírá především o českou kuchyni, wellness služby a širokou škálu volnočasových aktivit.

Hotel Harmonie nabízí příjemné ubytování ve 141 pokojích vybavených moderním nábytkem.

139 dvoulůžkových, z toho 96 pokojů s balkonem, 44 pokojů bez balkonu

2 komfortně vvbavená Apartmá s rohovou vanou

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT/TV, telefon a bezplatnou Wi-Fi.

Pro Vaše nejmenší děti je k dispozici dětská postýlka, vanička, nočník, chůvička, vše na vyžádání na recepci hotelu. V hotelu Harmonie jsou vítáni i domácí mazlíčci. Každé zvíře musí mít platný očkovací průkaz.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Harmonie stravování

Česká restaurace je hlavní hotelovou restaurací. Pro ubytované hosty se zde podávají snídaně, obědy a večeře. Jídelní lístek restaurace nabízí především pokrmy české kuchyně se zaměřením na regionální produkty a tradiční speciality.
Pro nejmenší strávníky je připraveno speciální dětské menu, dětské stoličky a prostorný dětský koutek.

Součástí České restaurace je malá terasa s vyhlídkou do okolní krajiny.
Kompletně nekuřácká restaurace má kapacitu cca 100 míst k sezení a je pro Vás denně otevřena od 7 do 22 hodin.
V případě konání společenských akcí se otevírací doba upravuje dle potřeby.

Na šálek lahodné kávy s čerstvě upečeným medovníkem, na sklenku dobrého vína anebo jenom tak na dobré orosené pivo můžete zajít do Denního baru, který je pro Vás otevřen od 10 do 22 hodin.

Z baru je přímý vstup na velkou letní terasu, kde si můžete užít výhled do okolní přírody. V letním období je nabídka nápojů rozšířena o svěží domácí limonády.

Popis okolí hotelu, Luhačovice a Střední Morava

V blízkém okolí hotelu se nachází přehrada Pozlovice (cca 5-10 min chůzí), příjemnou procházkou se dostanete také na lázeňskou kolonádu.

Luhačovice jsou největší lázně na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka.

Řekne se Luhačovice, Střední Morava, ale kde Hotel Harmonie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Harmonie Jurkovičova alej 857 Luhačovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Přímo u hotelu Harmonie se nachází autobusová zastávka Zotavovna Fontána. Spojení je zde dobré jak do centra Luhačovic k vlakovému a autobusovému nádraží, tak zde zastavují i dálkové spoje směr Brno, Praha, Trenčín, Nitra.


Fotogalerie ubytování Hotel Harmonie

Hotel Harmonie recenze na ubytování Luhačovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Harmonie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Harmonie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Harmonie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Harmonie z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.971 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Harmonie a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Harmonie je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Harmonie je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 45 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.