Hotel Pohoda Pozlovice


Hotel Pohoda Pozlovice

Pozlovice 203, Pozlovice
ubytování v okrese Zlín
Foto Hotel Pohoda Pozlovice
Hotel Pohoda Pozlovice - rezervovat ubytování nyní

Hotel Pohoda se nachází na klidném místě v bezprostřední blízkosti Luhačovic, 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády. Krásné okolí, poloha hotelu mimo silniční provoz a nedaleká přehrada vytváří ideální místo pro rodinnou dovolenou...

Poloha hotelu Pohoda předurčuje k trávení odpočinku, ale též k aktivnímu programu pro celou rodinu. Možná si budete chtít vyjet na kole (hotel má vlastní půjčovnu kol), užít si vodních radovánek či rybaření v blízké přehradě, využít sportovišť v Luhačovicích (tenisové kury, squash, minigolf) či jen tak se nechat hýčkat v nově vybudovaném relaxačním centru s nepřeberným množstvím nabízených procedur (tu svou si najde opravdu každý). Všechny pokoje mají balkón a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Část dvoulůžkových pokojů nabízí možnost až dvou přistýlek. Hostům je k dispozici restaurace s letní terasou, hřiště a stolní tenis. Hotel má vlastní parkoviště a garáž. Příjemná atmosféra hotelu Pohoda je zárukou odpočinku a rodinné pohody v každém ročním období.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje mají balkón a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Část dvoulůžkových pokojů nabízí možnost až dvou přistýlek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Řekne se Pozlovice, Slovácko, ale kde Hotel Pohoda Pozlovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Pohoda Pozlovice 203 Pozlovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Lázeňská kolonáda v Luhačovících cca 20 minut chůze.

Služby při ubytování

Hotel Pohoda Pozlovice Pozlovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, klimatizace, parkoviště za poplatek 30 Kč, internet na pokoji.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Pohoda Pozlovice nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, lázně - wellness, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Pohoda Pozlovice

Hotel Pohoda Pozlovice recenze na ubytování Pozlovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Pohoda Pozlovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Pohoda Pozlovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Pohoda Pozlovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Pohoda Pozlovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1378 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Pohoda Pozlovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Pohoda Pozlovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Pohoda Pozlovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Amálka
  Foto hotelu Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20…
  hotely Litoměřice
 • Hotel Bobík
  Foto hotelu Městský hotel Bobík se nachází v nově opravené budově, která se je umístěna na náměstí v centru města…
  hotely Prachatice
 • Hotel Kapitán
  Foto hotelu HOTEL NA PLÁŽI-KAPITÁN se nachází asi 16 km jihozápadně od Chrudimi, leží v samotném centru Železných hor.…
  hotely Chrudim

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 157 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.