Lázeňský léčebný dům Praha Luhačovice


Lázeňský léčebný dům Praha

Leoše Janáčka 379, Luhačovice
ubytování v okrese Zlín
Foto Lázeňský léčebný dům Praha

lázeňský léčebný dům PRAHA,

se nachází v Pražské čtvrti Luhačovických lázní. Jde o komplex tří budov ve vlastním lázeňském areálu se zahradou a terasou. Do hlavní budovy jsou přivedeny dva minerální prameny VIOLA a MARIE k pitné kůře, inhalacím a uhličitým koupelím našich hostů.

Lázeňský léčebný dům PRAHA má jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Převážná většina pokojů má oddělené postele. Všechny pokoje mají sociální zařízení, sprchu, WC. V přízemí se nachází jídelna (restaurace) s barem a cukrárna, dále zdravotnická část, kde se poskytují různé léčebné procedury, bazén a sauna.

Pokoje v hotelu

Lázeňský léčebný dům PRAHA má jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Všechny pokoje mají sociální zařízení, sprchu, WC. včetně WIFI, většina pokojů má oddělené postele

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 11:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 09:15:00 hod.

Lázeňský léčebný dům Praha stravování

Restaurace přímo v objektu. Domácí kuchyně. Dietní strava

Popis okolí hotelu, Luhačovice a Beskydy - Valašsko

V okolí Lázeňského domu PRAHA, cca 150m je sportovní areál, tenisové kurty, minigolf, kuželky, přehrada s venkovním koupalištěm je vzdálená 20 minut chůze, sportovní vyžití, rybolov, lázeňská kolonáda 500 m, Luhačovice nabízejí kulturní vyžití, procházky v krásné přírodě, parky, lesy, zájezdy do blízkého okolí, Vizovický zámek, ZOO Lešná v zámeckém areálu, Poutní místo Velehrad a Provodov a další.

Řekne se Luhačovice, Beskydy - Valašsko, ale kde Lázeňský léčebný dům Praha hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázeňský léčebný dům Praha Leoše Janáčka 379 Luhačovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Auto, vlak, autobus, zastávka místní dopravy přímo u Lázeňského domu

Doplňující informace

léčba a její metody - úvod

Každý člověk je svým způsobem jedinečný. Každý si ten život prožijeme jiným způsobem. Máme své představy o životě, někomu se podaří je realizovat, jinému ne. Narodíme se s určitými dispozicemi k životu. Někdo špatné dispozice odbourá a žije bez nemocí a zdravě, jiný naopak prostředím a způsobem života si špatné dispozice prohloubí a celý život zápasí s nemocemi.

Do naší léčebny zavítají lidé:

zdraví, kteří přijeli obnovit své síly a relaxovat kteří chtějí předejít nemocem na ozdravných rehabilitačních pobytech kteří onemocněli určitou nemocí, jsou ve stavu rekonvalescence a chtějí předejít dalšímu onemocnění, hodně nemocní, kteří si chtějí alespoň trochu upevnit své zdraví, zapomenout na nemoci a relaxovat, chronicky nemocní

Rozhodli jsme se proto organizovat různé druhy pobytů, které každoročně obnovujeme, ale ve výsledném efektu naši lékaři každému klientu při osobním pohovoru a vstupní prohlídce „ušijí tzv. pobyt na míru“ podle jeho zdravotního stavu, možností a potřeb.

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami a tak léčení najdou v naší léčebně nejen samoplátci, ale i klienti zdravotních pojišťoven na komplexní a příspěvkové lázeňské léčbě, na tzv. ambulantní specializované léčbě např. poúrazových stavech apod.

Z léčebných procedur využíváme balneoterapii, dietoterapii, klimatoterapii, pitné kůry minerálních pramenů, termoterapii, různé druhy masáží a elektroléčby, inhalace, léčebný tělocvik, netradiční léčebné metody tradiční čínské medicíny a pod.

Pro zjištění zdravotního stavu a stanovení postupu léčby podle zdravotního stavu využíváme různé diagnostické metody a moderní diagnostické přístroje.


Ceník ubytování Lázeňský léčebný dům Praha

Lázeňský léčebný dům Praha zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Zlín, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Lázeňský léčebný dům Praha

Lázeňský léčebný dům Praha recenze na ubytování Luhačovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Lázeňský léčebný dům Praha kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lázeňský léčebný dům Praha na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Lázeňský léčebný dům Praha můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lázeňský léčebný dům Praha z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Lázeňský léčebný dům Praha

Adresa a kontakt na Lázeňský léčebný dům Praha
Leoše Janáčka 379
76326 Luhačovice


ev.č.2978 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Lázeňský léčebný dům Praha a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Lázeňský léčebný dům Praha je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Lázeňský léčebný dům Praha je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Skicentrum
  Foto hotelu Hotel Skicentrum *** nabízí ubytování nedaleko areálu skokanských můstků v Harrachově. Kromě samotného ubytování je dispozici…
  hotely Semily ubytování od 385 Kč
 • Ruby Blue Hotel
  Foto hotelu Hotel se nachází v centru města, dobře přístupný a bezpečný, s atmosféru COOL DESIGNED HOTEL. RUBY BLUE nabízí…
  hotely Ostrava ubytování od 52 €
 • Hotel Gloria
  Foto hotelu City Partner Hotel Gloria je nově zrekonstruovaný hotel v blízkosti centra Prahy. Hotel svým hostům nabízí…
  hotely Praha ubytování od 30 €

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 247 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.