Hotel Kam Malenovice


Hotel Kam Malenovice

Malenovice 146, Malenovice
ubytování v okrese Frýdek-Místek
Foto Hotel Kam Malenovice
Hotel Kam Malenovice  - rezervovat ubytování nyní

Roubenky se nachází na úpatí Lysé hory v klidném prostředí u lesa na samém konci obce Malenovice u Frýdlantu nad Ostravicí.

V areálu se nachází celkem 5 roubenek. Roubenky Malchor, Hradová a Satina mají každá kapacitu 8 lůžek a 2 přistýlky. Větší roubenka Útulna má kapacitu 19 lůžek a 5 přistýlek. V přízemí roubenky se nachází sál pro pořádání oslav, seminářů, či konferencí (kapacita sálu - 35 osob).

Součástí roubenek jsou prostorné společenské místnosti s krby, kde můžete prožít krásné chvíle v kruhu svých nejbližších. Roubenky si lze také pronajmout na jednodenní akce. Jsme schopni Vám zapůjčit promítací plátno, dataprojektor a flipchart.

Od 1. 7. 2014 bude k dispozici také roubenka Malenka s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlky a s prostorem pro stravování.

Pokoje v hotelu

Roubenky Malchor, Hradová a Satina - 2×3 -lůžkový pokoj s přistýlkou, 1×2 -lůžkový pokoj

Roubenka Útulna - 1×4 -lůžkový pokoj s přistýlkou, 1×4 -lůžkový pokoj, 1×5 -lůžkový pokoj s 2 přistýlkami, 1×6 -lůžkový pokoj se 2 přistýlkami

Roubenka Malenka - 2×2 -lůžkový pokoj s přistýlkou, 2×2 -lůžkový pokoj

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Kam Malenovice stravování

Každá roubenka je vybavena kuchyní, kde je možné si zajistit stravu ve své vlastní režii. Stravu si lze také objednat na hotelu, který je vzdálen 250 metrů od roubenek.

Od 1. 7. 2014 bude na roubence Malence v provozu také restaurace.

Popis okolí hotelu, Malenovice a Frýdlantsko

Nedaleko roubenek se nachází malebné vodopády Satiny, jízdárna Malenovice a vyhlídka. Od roubenek se dá po modré turistické značce dojít na vrchol Beskyd - Lysou horu. Cesta na vrchol trvá cca 2 hodiny.

Řekne se Malenovice, Frýdlantsko, ale kde Hotel Kam Malenovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Roubenky KAM Malenovice Malenovice 146 Malenovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Z Frýdlantu nad Ostravicí jezdí pravidelná autobusová linka do Malenovic. Cesta trvá 15 minut a zastávka se nazývá Malenovice parkoviště. Od této zastávky už je to necelých 5 minut k roubenkám.


Fotogalerie ubytování Hotel Kam Malenovice

Hotel Kam Malenovice recenze na ubytování Malenovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Kam Malenovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Kam Malenovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Kam Malenovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Kam Malenovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1001 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Kam Malenovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Kam Malenovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Kam Malenovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 130 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.