Bukovanský Mlýn Bukovany


Bukovanský Mlýn

Bukovany , Bukovany
ubytování v okrese Hodonín
Foto Bukovanský Mlýn
Bukovanský Mlýn  - rezervovat ubytování nyní

Areál Bukovanský mlýn*** je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova.

Zájemci o ubytování v regionu mohou využít pohodlí a komfortu, které hotel Bukovanský Mlýn nabízí. Ideálně se hodí k pořádání rodiných události (narozeniny, svatby apod.) nebo firemních akcí.
Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět. Navštivte i vy Bukovanský mlýn ***.

Nejsou povoleny bojová plemena.

Pokoje v hotelu

Pokoje hotelu Bukovanský mlýn *** jsou kvalitně vybaveny v rustikálním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem, telefonem a připojením k internetu (kabelem přes síťovou kartu i bezdrátové WIFI). Příjemnou a útulnou atmosféru dotváří masivní dubový nábytek a prkenné podlahy.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Bukovany , Slovácko, ale kde Bukovanský Mlýn hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Bukovanský mlýn Bukovany 70 Bukovany . Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Zaměření ubytování v hotelu

Bukovanský Mlýn poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Bukovanský Mlýn nabízí: restaurace, bar, vinárna, sklípek.


Fotogalerie ubytování Bukovanský Mlýn

Bukovanský Mlýn recenze na ubytování Bukovany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Bukovanský Mlýn kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Bukovanský Mlýn na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Bukovanský Mlýn můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Bukovanský Mlýn z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.164 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Bukovanský Mlýn a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Bukovanský Mlýn je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Bukovanský Mlýn je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 98 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.