Hotel Bílá Paní Jindřichův Hradec


Hotel Bílá Paní

Dobrovského 5, Jindřichův Hradec
ubytování v okrese Jindřichův Hradec
Foto Hotel Bílá Paní
Hotel Bílá Paní - rezervovat ubytování nyní

Hledáte rodinný hotel v historickém jádru města Jindřichův Hradec s překrásným výhledem na státní hrad a zámek? Pak je to právě náš hotel, který splní vaše požadavky a naplní vaše očekávání. Prožijte v našem hotelu Vaši dovolenou nebo třeba jen jednu noc. O své hosty se staráme již 15 let a s plněním jejich přání máme bohaté zkušenosti. Náš hotel se vyznačuje přáteslkou a pohodovou atmosférou, díky které si svůj pobyt u nás opravdu užijete.

Ubytujte se v jednom z našich 10 pokojů. Každý z nich je jedinečný svou atmosférou i vybavením. Na každém z pokojů je k dispozici televize a satelit. Samozřejmostí je možnost WiFi připojení k Internetu na každém pokoji.

Chcete s sebou vzít i Vaše nejmenší? Připravíme pro ně i dětskou postýlku.

Určitě se u nás dobře vyspíte a možná Vás přijde navštívit i Bílá paní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Bílá Paní stravování

Zavítejte do jednoho z našich tří komorních salónků a vychutnejte si u nás oběd, večeři, nebo jen odpolední šálek kávy. Z našeho bohatého menu si vybere opravdu každý labužník.

Jsme schopni zajistit pro Vás i svatební nebo promoční hostiny a také firemní večírky. Neváhejte a obraťte se na nás.

Řekne se Jindřichův Hradec, Jižní Čechy, ale kde Hotel Bílá Paní hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel BÍLÁ PANÍ Dobrovského 5/I Jindřichův Hradec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Bílá Paní

Hotel Bílá Paní recenze na ubytování Jindřichův Hradec

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Bílá Paní kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bílá Paní na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bílá Paní můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bílá Paní z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.630 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Bílá Paní a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Bílá Paní je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Bílá Paní je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely