Curie Jáchymov


Curie

Agrikolovo 1036, Jáchymov
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Curie
Curie - rezervovat ubytování nyní

Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází lázeňský komplex Curie. Jednotlivé domy jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby včetně lázeňské a lékařské péče, aniž by opouštěli budovu.

Hostům je k dispozici kavárna, denní bar, salonky, knihovna, kulečník, internetový koutek. Pravidelné taneční večery se konají v prostorách kavárny. Převážná většina kulturních akcí je pořádána v protilehlém Kulturním domě. Oblibě se těší letní terasa. Hosté mohou využít parkoviště s obsluhou (za poplatek), směnárnu, kadeřnictví, kosmetiku, predikúru. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.

V budově je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Pokoje v hotelu

Ubytovací kapacita: 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 2 jsou bezbariérové

Kat. I. A: koupelna se sprchou, WC, TV se satelitními programy, lednička, telefon a zabudovaný trezor.

Suite: dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, sprcha, WC, SAT-TV, lednička, radiobudík, telefon.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Curie stravování

Snídaně, obědy a večeře se podávají v prostorné restauraci bufetovou formou.

Řekne se Jáchymov, Krušné hory, ale kde Curie hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Spa Complex Curie Agricolovo náměstí 1036 Jáchymov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Curie Jáchymov Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 14 osob, informační služba, výtah, zdravotní středisko v hotelu, pokojová služba, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 70 €, internet za poplatek 20 €, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 150 m od hotelu, zacvičit ve fitness 100 m od hotelu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 6000 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 250 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 200 m od hotelu, si jít zastřílet na střelnici 1500 m od hotelu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Curie poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Curie nabízí: bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka 40 m od hotelu, dětské hřiště 200 m od hotelu, kino 40 m od hotelu, houbaření, lázně - wellness, masáže.


Fotogalerie ubytování Curie

Curie recenze na ubytování Jáchymov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Curie kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Curie na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Curie můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Curie z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.564 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Curie a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Curie je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Curie je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Hotely v Karlovarském kraji

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 165 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.