Hotel Garni Orlová Orlová - Lutyně


Hotel Garni Orlová

Na Stuchlíkovci 793, Orlová - Lutyně
ubytování v okrese Karviná

Rodinný Hotel Garni Orlová nabízí příjemné ubytování ve městě Orlová.

Rodinný Hotel Garni Orlová se nachází na okraji sportovního areálu (tenisové kurty, fotbalový stadión) a je přímo součástí zimního stadiónu. Skvělý zážitek nabízí výhled přímo na ledovou plochu a to přímo z prostor snídaňového bufetu, nebo z přístupové chodby k pokojům. Hotel je vzdálen 200m od lesoparku v Orlové, kde se nachází klidová zóna se zábavnými hřišti pro děti. Hotel je vzdálen 500m od centra Orlové. Pro bližší informace, co dělat v Orlové a okolí se můžete podívat na stránky. Snídaně si můžete objednat k pobytu den předem. Hotel je vybaven posezením, barem, kavovým a snackovým automatem Dallmayr, venkovním posezením. Všechny služby snídaňového bufetu a baru jsou jen pro hotelové hosty. Sami si načepujete pivo Bernard, dáte si láhev vína, džus a nápoje Pfanner a zaplatíte při odjezdu. Nabízíme také pořádání kulturních a společenských akcí, firemních setkání a teambuildingů, s možností využítí sportovního areálu. Pro tyto účely máme k zapůjčení prostory vinárny pro cca 30 lidí a prostor restaurace pro cca 80 lidí. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás, Hosty. Manželé Richard a Kateřina Šnapkovi

Pokoje v hotelu

Nově zařízené pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Skříní, televizí, stolem se židlemi. postel s kvalitní matrací.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Garni Orlová stravování

Nabízíme k pobytu snídaně. Restaurace není přístupná veřejnosti přístupná a slouží puze pro potřeby a využití hostů hotelu.

Řekne se Orlová - Lutyně, Ostravsko - Slezsko, ale kde Hotel Garni Orlová hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Garni Orlová Na Stuchlíkovci 793 Orlová - Lutyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

MHD a autem.


Fotogalerie ubytování Hotel Garni Orlová

Hotel Garni Orlová recenze na ubytování Orlová - Lutyně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Garni Orlová kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Garni Orlová na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Garni Orlová můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Garni Orlová z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1207 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Garni Orlová a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Garni Orlová je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Garni Orlová je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 151 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.