Hotel U Jelena Havířov Šumbark


Hotel U Jelena Havířov Šumbark

U Jelena 105/3, Havířov
ubytování v okrese Karviná
Foto Hotel U Jelena Havířov Šumbark
Hotel U Jelena Havířov Šumbark - rezervovat ubytování nyní

Hotel U JELENA v Havířově Původní Penzion u Jelena se náročnou rekonstrukcí a rozšířením ubytovací části změnil na HOTEL U JELENA s celkem 16 nadstandardně zařízenými pokoji, vlastním uzavřeným parkovištěm pro hosty a z hotelu přístupnou restaurací.

Nabízíme Vám celoroční ubytování v klidném prostředí na okraji Havířova v jedno, dvou nebo třílůžkových pokojích. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout nebo vana, satelitní televize a připojení k internetu.

Hotel je jednopatrový, v přízemí je recepce se samostatným vchodem z průčelí hotelu a druhým vchodem z chráněného parkoviště, které mohou využívat hoteloví hosté. K ubytování nabízíme 16 pokojů - 4 jednolůžkové, 10 dvoulůžkových - z toho 2 s možností přistýlky a 2 třílůžkové pokoje.

Se společenským sálem sousedí oplocená zahrada s venkovním posezením pod širým nebem pro 60 lidí, dětským hřištěm pro nejmenší a krytým posezením pod pergolou pro 40 lidí.

Vstup do hotelu je přímo z chráněného parkoviště, kde můžete bez obav zanechat svůj vůz po celou dobu pobytu. Připojení k internetu podle dispozic jednotlivých pokojů LAN nebo WIFI.

Pokoje v hotelu

Standardním vybavením je dvojlůžko, sprchový kout nebo vana, WC, barevná televize, noční stolky, šatní skříň, konferenční stolek a křesílka, u některých pokojů sedací souprava, kterou je po rozložení možno využít jako další lůžko.

Dva pokoje jsou vybaveny vanou s perličkovou lázní. V jednom z těchto pokojů je vana umístěna přímo v pokoji, ve druhém v oddělené koupelně. K dispozici je plný pokojový servis s kompletní nabídkou jídel a nápojů. Pro vaše potřeby rovněž služby hotelové prádelny včetně žehlení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel U Jelena Havířov Šumbark stravování

Z hotelové části je přímý vstup do restaurace. Čepovaný Radegast - desítka i dvanáctka, čepovaný černý Kozel, dobře zásobený bar, více než čtyřicet druhů nealkoholických nápojů, velký výběr vín od stolních až po archivní a bohatý výběr jídel uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

V příjemné restauraci můžete posedět jak ve dvojici, tak i ve větší společnosti. V době obědů si můžete vybrat menu za dobrou cenu, nebo využít široké nabídky z jídelního lístku.

Pravidelně pořádáme zabijačkové či zvěřinové hody a dny mezinárodních kuchyní. Naši kuchaři jsou připraveni potěšit Vaše chuťové buňky výběrem z klasické české kuchyně, specialit evropských kuchyní, zvěřinových a rybích pokrmů a samozřejmostí je i nabídka bezmasých a sýrových specialit.

Řekne se Havířov, Ostravsko - Slezsko, ale kde Hotel U Jelena Havířov Šumbark hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel U Jelena U Jelena 105/3 Havířov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Z hlavního tahu Ostrava - Havířov k nám dojedete za necelých pět minut. Za stejnou dobu dojedete do centra města a do deseti až patnácti minut do centra Ostravy, Orlové a Karviné. Do půl hodiny po odjezdu z hotelu již můžete uhánět polskou dálnicí směrem na Katowice, Krakow nebo Waršavu.

Doplňující informace

Velký sál s kapacitou 150 míst sousedí s restaurací, pro pořádání akcí má k dispozici vlastní vchod, šatnu, samostatný výčep a samostatné toalety. Sál je využíván pro pořádání diskoték, zábav, plesů a zejména soukromých akcí. V případě potřeby je možné kapacitu zvýšit využitím podesty. Pro pořádání akcí s programem j k dispozici klasické pódium. Ze sálu je přímý vstup do zahrady, v případě potřeby a požadavku je možno připravit vaši oslavu s využitím zahrady a venkovního grilu.


Fotogalerie ubytování Hotel U Jelena Havířov Šumbark

Hotel U Jelena Havířov Šumbark recenze na ubytování Havířov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Jelena Havířov Šumbark kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Jelena Havířov Šumbark na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Jelena Havířov Šumbark můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Jelena Havířov Šumbark z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.397 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Jelena Havířov Šumbark a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Jelena Havířov Šumbark je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Jelena Havířov Šumbark je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 129 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.