Hotel Plaza Mladá Boleslav


Hotel Plaza

Na Radouči 320, Mladá Boleslav
ubytování v okrese Mladá Boleslav
Foto Hotel Plaza
Hotel Plaza - rezervovat ubytování nyní

Hotel Plaza Mladá Boleslav je moderní čtyřhvězdičkový hotel nacházející se v klidné části města v těsné blízkosti chráněné oblasti a parku Radouč, kde je možnost různého sportovního vyžití. Nabízí komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Nabízíme 29 moderně zařízených pokojů. Součástí hotelu je také stylová restaurace El Niňo.

Hotel Plaza Mladá Boleslav má k dispozici 29 vkusně zařízených pokojů nabízejících kvalitní ubytování v klidné části města.

Součástí hotelu je stylová restaurace El Niňo. Tradiční metody přípravy pokrmů, které se zakládají na čerstvých a kvalitních ingrediencích, jsou propojeny s exotickými chutěmi nejen Mexika, ale i mezinárodní kuchyně. Výborné pokrmy jsou doplněny nabídkou místních i mezinárodních vín. Odpočinek s kolegy, pokračování obchodního jednání u večeře nebo posezení u sklenky - restaurace El Niňo nabízí prostředí vhodné pro jakoukoli příležitost. V letních měsících můžete posedět na venkovní terase. V restauraci je možnost pronajmutí salónku pro osobní i firemní akce. Věříme, že se vám restaurace bude líbit a těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokoje v hotelu

Všech 29 hotelových pokojů typu single, double a apartmán je vybaveno LCD televizí se satelitem, telefonem, wi-fi vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Připojení na internet je zdarma bez jakéhokoliv omezení po celou dobu ubytování. Koupelny jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Plaza stravování

Pro hotelové hosty jsou připraveny každé ráno bohaté snídaně podávané formou bufetu od 7:00 do 10:00 a nabízí rozmanitý výběr studených a teplých pokrmů a nápojů.

Popis okolí hotelu, Mladá Boleslav a Střední Čechy

Mladoboleslavsko je pojem, který snad v každém z nás vyvolá myšlenku na automobily značky ŠKODA. To však není zdaleka vše, co může nabídnout tato část České republiky. Od nepaměti to byl kraj bohatý nejen úrodnou krajinou, hlubokými lesy a rybnatými vodami, ale v průběhu uplynulých staletí se stal také místem s nespočtem architektonických památek.
Statutární město Mladá Boleslav leží zhruba 55 kilometrů severovýchodně od hlavního města Prahy. V současné době zde žije přes 45 tisíc obyvatel. Zhruba třetina z nich je zaměstnaná v automobilce Škoda. Pro zájemce o historii i současnost výroby automobilů s okřídleným šípem stojí za návštěvu Škoda Auto Muzeum.

Řekne se Mladá Boleslav, Střední Čechy, ale kde Hotel Plaza hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Plaza Na Radouči 320 Mladá Boleslav. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Plaza Mladá Boleslav se nachází v blízkosti Škoda Auto a. s. , od centra a historické části Mladé Boleslavi je vzdálen cca 20 min chůze, max. 5 min jízdy autem. Dálnice R10 (Praha – Liberec) exit Průmyslová zóna je vzdálen pouhé 3 min jízdy.


Fotogalerie ubytování Hotel Plaza

Hotel Plaza recenze na ubytování Mladá Boleslav

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Plaza kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Plaza na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Plaza můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Plaza z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3027 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Plaza a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Plaza je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Plaza je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely