Hotel V Pivovaře Davle


Hotel V Pivovaře

Foto Hotel V Pivovaře
Hotel V Pivovaře - rezervovat ubytování nyní

Hotel V Pivovaře se nachází 20 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na soutoku dvou řek Vltavy a Sázavy.

Hotel disponuje celkovou kapacitou 54 lůžek, ve složení jedno, dvou a třílůžkových pokojů a apartmánů pro 4 osoby. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu.

Hotelovým hostům nabízíme bezplatné uzamčené parkování a uložení cenností v hotelovém trezoru (některé pokoje mají svůj vlastní trezor), úschovnu jízdních kol, možnost využití faxu, kopírky či telefonu, prodej suvenýrů - pohledy, Davelské 1, 5l pivo a davelské značkové poháry na pivo.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel V Pivovaře stravování

Restaurace, která je součástí hotelu, poskytuje hostům stravování s kapacitou 50 míst k sezení. V salonku je dalších 40 míst, který je nekuřácký.

V letních měsících můžete posedět na příjemné venkovní terase s krásným výhledem na soutok Vltavy a Sázavy s kapacitou 20 míst kde se mimo jiné podávají různé speciality na grilu.

Na jídelním lístku naleznete klasickou českou, ale také i mezinárodní kuchyni. Můžete si vybrat z rozsáhlého menu, jak z drůbežích, vepřových, hovězích a rybích specialit, tak i z italské kuchyně, jako například z těstovin a domácí výtečné pivovarské pizzy. Neměli bychom zapomenout na speciální menu, které nabízí několik druhů výborných domácích bramboráků.

Restaurace je klimatizovaná. Můžete si zde zahrát bowling (dvě dráhy), kulečník, stolní fotbal a šipky.

Otevírací doba:

Po - Čt 10:30 - 22:00
Pátek 10:30 - 23:00
Sobota 10:30 - 23:00
Neděle 10:30 - 22:00

Řekne se Davle, Střední Čechy, ale kde Hotel V Pivovaře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel V Pivovaře 102 Davle k pivovaru 1 Davle. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

HOTEL V PIVOVAŘE nabízí několik druhů Davelských piv.

Nefiltrované přírodní kvasnicové pivo:

točené nebo lahvové 1, 5 l

světlé 11°, 12°, 14° polotmavé 11°, 12°, 13°, zázvorové, višňové, kouřové tmavé 14° zlaté 17°

Sudové 11°- 17°

Sudy 30l / 50l

Zapůjčení pípy s chlazením.


Fotogalerie ubytování Hotel V Pivovaře

Hotel V Pivovaře recenze na ubytování Davle

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel V Pivovaře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel V Pivovaře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel V Pivovaře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel V Pivovaře z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.268 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Slapy

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel V Pivovaře a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel V Pivovaře je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel V Pivovaře je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Villa Beatika
  Prvorepubliková vila z roku 1932 byla v roce 2013 citlivě přestavěna a kompletně zrenovována. Nachází se na vyvýšenině nad starým…
  hotely Český Krumlov ubytování od 4619 Kč v lokalitě Lipno
 • Orea Hotel Santon
  Užijte si pobyt ve tříhvězdičkovém OREA Hotelu Santon v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou na břehu Brněnské přehrady a nechejte…
  hotely Brno ubytování od 61 €
 • Hotel Hůrka Pardubice
  Hotel a ubytovna Hůrka v Pardubicích nabízí velké množství standardně vybavených pokojů ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování za nejnižší…
  hotely Pardubice ubytování od 380 Kč