Andy Hotel Praha - Hlubočepy


Andy Hotel

U Šípků 1029, Praha - Hlubočepy
ubytování v Praze
Foto Andy Hotel
Andy Hotel  - rezervovat ubytování nyní

Villa Andy se nachází v malebné části Praha 5, v malé vilové čtvrti v blízkosti filmové ateliéry Barrandov. Má dobré a rychlé dopravní spojení veřejnou městskou dopravou - hotel se nachází 8 minut chůze nejbližší tramvajové zastávky, cesta do centra města trvá jen 25 minut.

Villa Andy nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek.

K dokonalému odpočinku je v našem hotelu Villa Andy k dispozici půjčovna aut, praní a žehlení prádla. Nabízíme rovněž zajištění výletů nejen po Praze, ale i po celé České republice.

Před hotelem se nachází parkoviště pro osobní vozidla a autobus.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj má LCD TV, sprchový kout, WC, WI-FI

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Andy Hotel stravování

Nabízíme Vám možnost kontinentální snídaně – čerstvé pečivo, máslo, marmeládu, cereálie, uzeniny, sýry, studený a horký nápoj. Pro potřeby hostů je v hotelu k dispozici vlastní hotelová restaurace s výbornou českou kuchyní a pokrmy našeho šéfkuchaře zůstanou jedním z nejvýraznějších dojmů z Vaší cesty.

Řekne se Praha - Hlubočepy, ale kde Andy Hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Villa Andy U Šípků 1029/10 Praha - Hlubočepy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

K nejbližší zastávce tramvaje dojdete asi za 8 minut a za dalších 25 minut už budete vystupovat v centru Prahy. Přímá linka odtud staví i u hlavního vlakového nádraží. Letiště Václava Havla je vzdálené cca 15 kilometrů. .

Služby při ubytování

Andy Hotel Praha - Hlubočepy Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, pokojová služba, parkoviště u hotelu, internet v hotelu, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, sekretářské služby.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Andy Hotel nabízí: restaurace, kavárna, lobby bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna.


Fotogalerie ubytování Andy Hotel

Andy Hotel recenze na ubytování Praha - Hlubočepy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Andy Hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Andy Hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Andy Hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Andy Hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1424 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Andy Hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Andy Hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Andy Hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 140 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.