Hotel Andromeda Ostružná


Hotel Andromeda

Foto Hotel Andromeda
Hotel Andromeda - rezervovat ubytování nyní

Hotel Andromeda se nachází v překrásném místě Ramzová - Jeseníky, které Vám nabízí bohaté vyžití ve všech ročních obdobích. Kapacita hotelu je 55 osob s možností přistýlky. Ubytování je rozděleno na 2, 3, 4 lůžkové pokoje a apartmá.

Hotel Andromeda se nachází v překrásném místě Ramzová - Jeseníky, které Vám nabízí bohaté vyžití ve všech ročních obdobích.

Díky naší výhodné poloze cca 150 m od nástupní stanice dvousedačkové lanové dráhy dlouhé 3180m a dalších lyžařských vleků u nás naleznete optimální východisko pro zimní sporty, ale také pro letní letní turistiku a cyklistiku.

Kapacita hotelu je 55 osob ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích a apartmá. Nabízíme Vám široké zázemí včetně restaurace s teplou kuchyní a nabídkou místních specialit po celý den, bar pro noční vyžití, kulečník, možnosti využití perličkové koupele zdarma a mnoho dalšího

Pokoje v hotelu

Kapacita hotelu je 55 osob s možností přistýlky. Ubytování je rozděleno na 2, 3, 4 lůžkové pokoje a apartmá. V každém pokoji je pro Vás k dispozici skříň na šaty, konferenční stolek, křesla, barevný televizor, satelit, telefon... atd. Mimo jiné také vlastní sociální zařízení, ve kterém naleznete sprchu, vanu, wc.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Andromeda stravování

V hotelu se nachází restaurace s nabídkou místních specialit po celý den a bar pro noční vyžití.

Řekne se Ostružná, Jeseníky, ale kde Hotel Andromeda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Andromeda Ramzová 36 Ostružná. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Andromeda

Hotel Andromeda recenze na ubytování Ostružná

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Andromeda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Andromeda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Andromeda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Andromeda z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2912 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Andromeda a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Andromeda je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Andromeda je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 163 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.