Hotel Koruna Šumperk


Hotel Koruna

Langrova 35, Šumperk
ubytování v okrese Šumperk
Foto Hotel Koruna
Hotel Koruna - rezervovat ubytování nyní

Hotel Koruna nabízí ubytování v komfortním rodinném prostředí přímo na náměstí historického města Prachatice s kapacitou 45 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, sprchovým koutem a fénem, LCD televizorem a wifi připojením.

Hotel Koruna se nachází přímo v centru historického města Prachatice cca 50 metrů od městské radnice.

Pokoje v hotelu

Hotel disponuje převážně dvoulůžkovými pokoji (13× ) s možností rozdělení postelí, dále 3× jednolůžkovými pokoji a 4× čtyřlůžkovými apartmány, z toho jeden apartmán je zařízen rustikálním historickým nábytkem. Pokoje se nachází v 1. -3. nadzemním podlaží. Pokoje ve 3. nadzemní podlaží jsou zčásti podkrovní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Koruna stravování

V přízemí hotelu se nachází ALMARA Pub & Restaurant s výbornou českou i zahraniční kuchyní a tankovým pivem Pilsner Urquell. Restaurace disponuje kapacitou 80 míst a zrekonstruovaným kamenným sklípkem s kapacitou 45 míst.

Popis okolí hotelu, Šumperk a Šumava a Český les

Renezanční město Prachatice se nachází na tzv. Zlaté stezce, po které se ve středověku dovážela sůl z německa do čech. Rozkládá se v podhůří Šumavy na úpatí hory Libín 1096 mnm, 30 km od hranic se SRN, 60 km od Lipna, 25 km od Českého Krumlova. Je zde možné věnovat se různým aktivitám. Pěší či cyklo turistice, koupání, různý jiným sportům. Ve městě je také možnost navštívit městské muzeum nebo muzeum loutky a cirkusu, vše přímo na náměstí.

Řekne se Šumperk, Šumava a Český les, ale kde Hotel Koruna hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Koruna Velké náměstí 48 Šumperk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Parkování je možné na placeném parkovišti přímo na Velkém náměstí (od 18 hod. do 6 hod. zdarma), dále je možno bezplatně parkovat (i autobus) cca 300m od hotelu. Do města je také možnost přijet vlakem či autobusem.

Služby při ubytování

Hotel Koruna Šumperk Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 2500 m od hotelu, v létě koupání venku - 1500 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1500 m od hotelu, zacvičit ve fitness 1500 m od hotelu, zahrát bowling 600 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Koruna poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, spa & wellness, pobyty s dětmi.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Koruna nabízí: restaurace, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: kino 2000 m od hotelu, jízda na koni.


Fotogalerie ubytování Hotel Koruna

Hotel Koruna recenze na ubytování Šumperk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Koruna kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Koruna na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Koruna můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Koruna z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2434 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Koruna a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Koruna je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Koruna je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 81 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.