Hotel U Sládka Chodová Planá


Hotel U Sládka

Pohraniční stráže 315, Chodová Planá
ubytování v okrese Tachov
Foto Hotel U Sládka
Hotel U Sládka - rezervovat ubytování nyní

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází uprostřed malebného městečka Chodová Planá v samém srdci Chodska. Celá tato oblast ležící na úpatí Českého lesa je charakteristická svým klidným prostředím a zachovalou přírodou.

Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru, vybaven v kategorii 3 *

Nabídka ubytování ve 4 jednolůžkových, 40 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 6 čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely.

Pobyt psa je možný. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma. WiFi internet na terase a v restauraci hotelu. Na pokojích možnost přístupu na internet. Střežené parkoviště je k dispozici před hotelem (parkování je placené).

Pokoje v hotelu

Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha/vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel U Sládka stravování

Hostům je k dispozici restaurace, salónek s krbem či letní terasa.

Popis okolí hotelu, Chodová Planá a Západočeské lázně

K dispozici je půjčovna horských kol, desítky kilometrů značených cyklistických tratí, optimální podmínky pro pěší turistiku, tenisové kurty, fotbalové hřiště, běžecké dráhy, blízké koupaliště, možnost pronájmu kryté vnitřní sportovní haly.

Zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další.

Řekne se Chodová Planá, Západočeské lázně, ale kde Hotel U Sládka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness Hotel U Sládka Pivovarská 107 Chodová Planá. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Zastávka: 20 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 500 m Letiště: 1000 m

Služby při ubytování

Hotel U Sládka Chodová Planá Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, informační služba, výtah, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, parkoviště za poplatek 70 Kč, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 250 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel U Sládka poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, turistiku, spa & wellness, venkovské ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel U Sládka nabízí: restaurace.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: houbaření, rybolov, jízda na koni, lázně - wellness, vyhlídkové lety, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel U Sládka

Hotel U Sládka recenze na ubytování Chodová Planá

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel U Sládka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel U Sládka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel U Sládka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel U Sládka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.514 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Český les

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel U Sládka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel U Sládka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel U Sládka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Vrchovina
  Hotel Vrchovina nabízí levné ubytování a konferenční prostory na kvalitní úrovni s tříhvězdičkovým standardem. Pro hosty jsou připraveny…
  hotely Vyškov
 • Relax Inn
  Relax Inn je jedinečný a relaxační čtyřhvězdičkový hotel s výbornou dostupností do centra Prahy. Kvalitní služby a příjemný personál,…
  hotely Praha
 • Hotel Starý Mlýn Rokytnice Nad Jizerou
  Hotel Starý mlýn se nachází v Krkonoších v Rokytnici nad Jizerou. Tento hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí pro…
  hotely Semily v lokalitě Krkonoše

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 112 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.