Hotel Vrchovina Podomí


Hotel Vrchovina

Podomí 142, Podomí
ubytování v okrese Vyškov
Foto Hotel Vrchovina
Hotel Vrchovina  - rezervovat ubytování nyní

Hotel Vrchovina nabízí levné ubytování a konferenční prostory na kvalitní úrovni s tříhvězdičkovým standardem. Pro hosty jsou připraveny zrekonstruované pokoje, profesionální a vstřícný personál, ale i bezdrátový internet zdarma.

Hotel je zasazen do malebné přírody Drahanské vrchoviny v těsné blízkosti Moravského krasu. Vzhledem ke své poloze je ideálním výchozím bodem k mnoha turisticky atraktivním cílům.

Hotelová recepce nabízí doplňkový prodej - hotelové služby (wellness, permanentky do posilovny), hygienické potřeby, upomínkové předměty, turistické razítko a turistický pas.

Parkování na hotelovém parkovišti zdarma, možnost úschovy cenností v hotelovém trezoru zdarma.

Pro kurzy a školení má hotel k dispozici prostornou konferenční místnost s kapacitou přibližně 50 míst vybavenou flipchartem, promítacím plátnem, televizí s videem a DVD, dále salonek s 20 místy či pronájem vinárny pro 15 osob.

Hotel provozuje whirlpool, finskou saunu a posilovnu, které jsou přístupné hotelovým hostům tak i pro veřejnost.

Pokoje v hotelu

Hotel Vrchovina nabízí příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných tříhvězdičkových pokojích. Disponuje 21 pokoji s celkovou kapacitou 41 lůžek. K dispozici je 5 jednolůžkových, 14 dvoulůžkových a dva čtyřlůžkové pokoje. Pokoje v přízemí - 1× jednolůžkový, 4× dvoulůžkový a 1× čtyřlůžkový pokoj jsou bezbariérové, čtyřlůžkový pokoj včetně sociálního zařízení.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC.

Na jednolůžkových a čtyřlůžkových pokojích je možnost doobjednat přistýlku.

Část pokojů je vybavená TV přijímači.

Za klíče od pokoje se vybírá vratný poplatek - depozit ve výši 200, - Kč.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Vrchovina stravování

Hotelová restaurace nabízí široký výběr vynikajících jídel z domácí i světové kuchyně, často se stává místem pořádání speciálních kulinářských akcí

Restaurace se rozděluje na jednotlivé části – nekuřáckou restauraci a salonek, pivnici (vyhrazený prostor pro kuřáky) a letní prostornou terasu. Pro nejrůznější rodinné a firemní akce je Vám k dispozici vinárna s kulečníkem.

Řekne se Podomí, ale kde Hotel Vrchovina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sporthotel Vrchovina Podomí 142 Podomí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Vrchovina se nachází v obci Podomí, která leží na hlavním silničním tahu spojujícím Vyškov a Blansko. Hotel je vzdálen 25 km od Brna, 15 km od Vyškova (exit 226 - dálnice D1) a jen 8 km od Moravského krasu. Hotel je tak výborně dopravně dostupný, ale současně nabízí klid a nerušené prostředí Drahanské vrchoviny.

Přímo do Podomí také jezdí autobusová linka IDS JMK od Vyškova anebo Blanska

Služby při ubytování

Hotel Vrchovina Podomí Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 50 osob, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, cateringové služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, namazat tága, billiard je.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Vrchovina nabízí: restaurace, vinárna, zahrádka, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Hotel Vrchovina

Hotel Vrchovina recenze na ubytování Podomí

1 Reference, komentáře

  • reagujte na tento názor Úterý, 07 Srpen 2012 18:49 reference od Martin

    Bylo perfektně, vše podle mých představ. Jídlo velice chutné a velké porce. Ubytování čisté a hlavně nekuřácké prostředí tudíž vhodné pro rodiny s dětmi.Doporučuji vzít si kola. Personál vstřícný a rychlý co se týče obsluhování. Takže plná spokojenost.

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vrchovina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vrchovina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vrchovina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vrchovina z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.1363 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vrchovina a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vrchovina je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vrchovina je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 148 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.