Nové Adalbertinum Hradec Králové


Nové Adalbertinum

Velké náměstí 32/40, Hradec Králové
ubytování v okrese Hradec Králové
Foto Nové Adalbertinum
Nové Adalbertinum - rezervovat ubytování nyní

Nové Adalbertinum patří mezi významné stavební dominanty historického centra na Velkém náměstí v Hradci Králové. Bývalý klášter byl při rekonstrukci budovy v letech 1993–1997 doplněn o původní prvky architektury a nezbytnosti dnešní doby v oblasti ubytování, např. bezbariérový přístup či internet na pokojích.

Hotel, kongresové centrum a restaurace Nové Adalbertinum nabízí svým hostům ubytování ve 30 vybavených pokojích, konferenční prostory pro konference, kongresy, školení, semináře či společenské akce, plesy, rauty, firemní prezentace, atd. včetně zajištění ubytování, kongresové techniky a profesionálních cateringových a gastronomických služeb. Hotel je také vybaven dvěma výtahy.

Součást hotelu je také nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace Evergreen, která nabízí hostům speciality české kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín. V letním období je k dispozici hostům letní zahrádka Café Atrium v příjemném a klidném prostředí na zadním nádvoří s prosklenými arkádami.

Pokoje v hotelu

Nové Adalbertinum nabízí ubytování až pro 66 osob ve 33 vybavených pokojích. Pokoje jsou 1, 2 a 3 lůžkové s vlastní sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem a možností připojení k internetu. K dispozici je také ubytování pro tělesně postižené.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Nové Adalbertinum stravování

Restaurace Evergreen Nové Adalbertinum nabízí celodenní stravování pro hotelové hosty i pro veřejnost. Prostory restaurace jsou nekuřácké, takže si jídlo budete moci patřičně vychutnat. Při návštěvě naší stylové restaurace pocítíte nádech historie, příjemně posedíte a skvěle se najíte.

Pro milovníky vína nabízíme možnost řízených degustací či prezentací se sommeliérem. Celá degustace bude vedena profesionálním sommeliérem, který Vaše hosty seznámí s víny a oblastmi ze kterých pochází, provede je uměním senzorického vnímání vína a zodpoví všechny všetečné otázky zábavnou formou

Řekne se Hradec Králové, Východní Čechy, ale kde Nové Adalbertinum hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Nové Adalbertinum Velké náměstí 40 Hradec Králové. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Nové Adalbertinum Hradec Králové Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 270 osob, přednáškový sál, výtah, bezbariérový přístup, parkoviště za poplatek 150 Kč, internet na pokoji, recepce 24 hodin, cateringové služby.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si squash nebo ricochet, tenisovou halu máme, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Nové Adalbertinum nabízí: restaurace, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: diskotéka, divadlo.


Fotogalerie ubytování Nové Adalbertinum

Nové Adalbertinum recenze na ubytování Hradec Králové

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Nové Adalbertinum kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Nové Adalbertinum na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Nové Adalbertinum můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Nové Adalbertinum z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.461 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Nové Adalbertinum a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Nové Adalbertinum je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Nové Adalbertinum je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Apartmán Schovánek
  Foto hotelu Apartmány se nachazí 80m od sedačkove lanovky na Rýžovišti v Harrachově. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování,…
  hotely Semily ubytování od 1500 Kč
 • Hotel Budweis
  Foto hotelu HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše.…
  hotely České Budějovice ubytování od 2100 Kč
 • Hotel Atlas
  Foto hotelu Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu…
  hotely Benešov ubytování od 990 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 150 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.