Hotel Cvilín Krnov


Hotel Cvilín

Foto Hotel Cvilín

V moderně vybavených pokojích HOTELU CVILÍN poskytujeme ubytování s výhledem na panorama Krnova. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i jednotlivce. V ceně ubytování je samozřejmostí bohatá snídaně. Celkem nabízí hotel Cvilín ubytovací kapacitu až 27 pokojů s dohromady 30 lůžkama.

V moderně vybavených pokojích HOTELU CVILÍN poskytujeme ubytování s výhledem na panorama Krnova. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i jednotlivce. V ceně ubytování je samozřejmostí bohatá snídaně. Celkem nabízí hotel Cvilín ubytovací kapacitu až 27 pokojů s dohromady 50 lůžkama. Pokud plánujete rodinnou oslavu jubilea, svatební hostinu, oslavu narozenin, firemní večírek či firemní konferenci, naše prostory jsou ideálním místem.

Pokoje v hotelu

Vlastní sociální zařízení, televize, minibar a bezdrátové připojení internetu jsou součástí pokojů.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Hotel Cvilín stravování

V atmosféře poutního místa s dominantou kostela Svaté Marie Sedmibolestné a s krásným výhledem na Jeseníky naleznete skvělou restauraci, kde jsou pro Vás připraveny speciality české a zahraniční kuchyně. Od pondělí do pátku Vám také nabízíme polední menu za zvýhodněné ceny.

Řekne se Krnov, Jeseníky, ale kde Hotel Cvilín hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Cvilín Výletní 6 Krnov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Hotel Cvilín

Hotel Cvilín zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Bruntál, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Cvilín

Hotel Cvilín recenze na ubytování Krnov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Cvilín kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Cvilín na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Cvilín můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Cvilín z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Cvilín

Adresa a kontakt na Hotel Cvilín
Výletní 7
79401 Krnov


ev.č.2854 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Cvilín a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Cvilín je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Cvilín je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 48 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.