Kurhotel Brussel Františkovy Lázně


Kurhotel Brussel

Anglická 515/4A, Františkovy Lázně
ubytování v okrese Cheb
Foto Kurhotel Brussel
Kurhotel Brussel - rezervovat ubytování nyní

Kurhotel Brussel se nachází ve Františkových lázních a nabízí ubytování klientům hledajícím kvalitu čtyřhvězdičkového lázeňského hotelu.

Kurhotel Brussel Františkovy lázně se nachází v blízkosti lázeňského centra Františkovy Lázně. Kapacita hotelu je 70 lůžek. Klientům hledajícím kvalitu čtyřhvězdičkového lázeňského hotelu nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových pokojích s balkonem a v apartmánech. V lázeňském hotelu je k dispozici léčba pohybového ústrojí, onemocnění srdce a krevního oběhu, dále pak léčba gynekologických onemocnění.

Pro účely klientů je k použití denní bar s restaurací otevřenou denně do 21:30 hod. Rautová snídaně je přístupna od 7:30 do 09:00 hod. Obědy a večeře jsou servírovány a klienti mají možnost výběru ze tří druhů jídel.
Veškeré klasické i nadstandardní procedury jsou klientům k dispozici dle doporučení lékaře, v současné době v nejmodernějším balneoprovozu ve Fr. Lázních, jehož součástí jsou tři druhy saun, bazén, solná jeskyně a terapeutická kryokomora.
Lázeňský hotel nedisponuje vlastním parkovištěm, klient má možnost zaparkovat své vozidlo na nedalekém hlídaném parkovišti.

Pokoje v hotelu

Klientům hledajícím kvalitu čtyřhvězdičkového lázeňského hotelu nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových pokojích s balkonem
a v apartmánech.

Ke standartnímu vybavení pokoje patří chladnička, TV se satelitním příjmem programů, zabudovaný mini trezor, telefon a připojení na internet. Koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty, nebo vanami, samozřejmostí je fén.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Kurhotel Brussel stravování

Součástí hotelu je vlastní restaurace. Pro účely klientů je k použití denní bar s restaurací otevřenou denně do 21:30 hod. Rautová snídaně je přístupna od 7:30 do 09:00 hod. Obědy a večeře jsou servírovány a klienti mají možnost výběru ze tří druhů jídel.

Popis okolí hotelu, Františkovy Lázně a Západočeské lázně

Františkovy Lázně patří mezi největší a nejznámější lázně u nás. V centru města najdou hosté vše, co budou ke svému pobytu potřebovat. Hosté mohou navštívit aquapark Aquaforum (1,8 km od hotelu), nebo navštívit hrad Seeberg (5,8 km od hotelu).

Řekne se Františkovy Lázně, Západočeské lázně, ale kde Kurhotel Brussel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Kurhotel Brussel Anglická 515/4A Františkovy Lázně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel je nejlépe dostupný vlastním automobilem. Lázeňský hotel nedisponuje vlastním parkovištěm, klient má možnost zaparkovat své vozidlo na nedalekém hlídaném parkovišti. Autobusová zastávka Městské sady je vzdálená 100 metrů a vlakové nádraží Františkovy lázně 400 metrů.


Fotogalerie ubytování Kurhotel Brussel

Kurhotel Brussel recenze na ubytování Františkovy Lázně

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Kurhotel Brussel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Kurhotel Brussel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Kurhotel Brussel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Kurhotel Brussel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3048 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Kurhotel Brussel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Kurhotel Brussel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Kurhotel Brussel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Hanácký Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci. Nabízíme…
  hotely Olomouc ubytování od 1300 Kč
 • Wellness Hotel Harmony
  Foto hotelu Wellness hotel Harmony nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel HARMONY poskytuje ubytování v jedinečně navržených…
  hotely Jihlava ubytování od 900 Kč
 • Hotel Džbán
  Foto hotelu Hotel Džbán leží uprostřed nádherné oblasti lázní Karlova Studánka, která má nejčistší ovzduší v celé Evropě.…
  hotely Bruntál ubytování od 690 Kč v lokalitě Jeseníky

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 132 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.