Zahradní dům Ratibořice Česká Skalice


Zahradní dům Ratibořice

Ratibořice 13, Česká Skalice
ubytování v okrese Náchod
Foto Zahradní dům Ratibořice

Stylový Zámecký Zahradní dům Ratibořice je situován ve známém Babiččině údolí v České Skalici. Zdejší ubytování v domě obklopeném zámeckými zahradami nadchne milovníky historie, příběhů Boženy Němcové a krásné okolní přírody.

Zámecký Zahradní dům Ratibořice nabízí ubytování v romantických dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou stylově zařízené a na každého hosta tu dýchne historie.

V prostorách zahradního domu se mohou návštěvníci zúčastnit některého z nabízených kurzů, přednášek nebo si prohlédnout různé výstavy.

Pokoje v hotelu

V Zahradním domě nabízíme 3 dvojlůžkové pokoje a 1 jednolůžkový. Každý pokoj je vybaven krásnou samostatnou koupelnou. Na požádání zajistíme přistýlku.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Zahradní dům Ratibořice stravování

V ceně ubytování je snídaně, kterou podáváme v salonku či na terase od 8.00 -10.00 hodin.

Popis okolí hotelu, Česká Skalice a Východní Čechy

Národní kulturní památka Babiččino údolí se Státním zámkem Ratibořice, Panským mandlem, Rudrovým mlýnem, Starým Bělidlem, Viktorčiným splavem, Rýzmburským altánem, Loveckým pavilonem. Tradiční krajinářské motivy doplňuje i lidová zbožnost zakódovaná do přírody pomocí kapliček. V blízkém okolí historická centra - zámek Náchod, zámek Nové Město nad Metují, zámek Opočno. Dále vodní nádrž Rozkoš. Okolí je mimořádně vhodné pro milovníky přirody, historie, krajinářského kreslení a fotografování. Dále vhodné k pěším výletům, jízdě na kole, surfování, jízdě na běžkách, apod.

Řekne se Česká Skalice, Východní Čechy, ale kde Zahradní dům Ratibořice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámecký Zahradní dům Ratibořice Ratibořice 13 Česká Skalice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Auto - možnost parkování u objektu. Autobus - nejbližší zastávka 0,5 m od objektu (Zámek Ratibořice). Vlak - nejbližší zastávka 4 km (Česká Skalice).


Ceník ubytování Zahradní dům Ratibořice

Zahradní dům Ratibořice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Náchod, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Zahradní dům Ratibořice

Zahradní dům Ratibořice recenze na ubytování Česká Skalice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Zahradní dům Ratibořice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Zahradní dům Ratibořice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Zahradní dům Ratibořice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Zahradní dům Ratibořice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Zahradní dům Ratibořice

Adresa a kontakt na Zahradní dům Ratibořice
Ratibořice 13
55203 Česká Skalice


ev.č.2749 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Zahradní dům Ratibořice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Zahradní dům Ratibořice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Zahradní dům Ratibořice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 122 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.