Hotel Elegance Šumperk


Hotel Elegance

Husitská 2, Šumperk
ubytování v okrese Šumperk
Foto Hotel Elegance
Hotel Elegance - rezervovat ubytování nyní

Nově otevřený hotel Elegance nabízí komfortní a elegantní ubytování v centru Šumperka. Hotel se nachází v blízkosti šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími Hlavní třídu.

Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, moderní fitness s kardio zónou, vibračními plošinami a také aerobním sálem nebo pro chvíle relaxace nabízí whirpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese. Pro lyžaře, kteří navštíví hotel ELEGANCE je nově k dispozici také vytápěná lyžárna. V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením a barem kde můžeme svým hostům nabídnout golfový simulátor, bowling, kulečník, snooker, šipky, stolní fotbálek a hokej, air hokej a také pokerový salonek pro karbaníky.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí 25 pokojů s kapacitou 65 lůžek.
K dispozici jsou tyto druhy pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidy
Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou klimatizovány, dále jsou vybaveny kabelovou televizí, minibarem, telefonem, trezorem, připojením k internetu a samozřejmě koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají oddělené ložnice a navíc kompletně vybavený kuchyňský kout včetně sporáku, mikrovlné trouby a také myčky.
V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA.

Nekuřácké pokoje.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Hotel Elegance stravování

Příjemné posezení Vám můžeme nabídnout ve stylové restauraci, coffeebaru nebo na terase hotelu.

Restaurace je také ideální místo pro pořádání večírků, rodinných oslav, promocí, svateb, pracovních oslav a dalších společenských akcí.

Řekne se Šumperk, Jeseníky, ale kde Hotel Elegance hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Elegance Husitská 2 Šumperk. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Hotel Elegance Šumperk Vám nabízí při pobytu následující služby: přednáškový sál, parkoviště u hotelu, internet, kadeřnictví v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zahrát bowling, zahrát si squash nebo ricochet, zapinkat stolní tenis, zacvičit si aerobik, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Elegance poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, romantické pobyty, pobyty s dětmi, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Elegance nabízí: restaurace, pivnice.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, noční klub 150 m od hotelu, solárium, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Hotel Elegance

Hotel Elegance recenze na ubytování Šumperk

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Elegance kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Elegance na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Elegance můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Elegance z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2431 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Elegance a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Elegance je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Elegance je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 187 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.