Horský Hotel BELVEDER Železná Ruda


Horský Hotel BELVEDER

Belvedérská 189, Železná Ruda
ubytování v okrese Klatovy
Foto Horský Hotel BELVEDER

Horský hotel Belvedér je třípodlažní, nedávno zrekonstruovaný a otevřený po celý rok. Kromě příjemných pokojů vybavených novým nábytkem a restaurace ve stylu country na Vás čeká kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. Využít můžete také letní terasu s obsluhou a ohniště s grilem, venkovní krb na terase.

Najdete nás na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy. Dostanete se k nám po úzké asfaltové silnici, která končí přímo u hotelu, takže nemůže nikde zabloudit.

Celková kapacita hotelu je 112 míst a vybrat si můžete pokoj se dvěma, třemi nebo čtyřmi lůžky. Náročnějším klientům můžeme nabídnout dva apartmány, každý pro čtyři osoby. Nově jsme připravili i jeden bezbariérový pokoj s vlastním WC a sprchovým koutem.

Od letošního roku jsme pro Vás ke spestření pobytu vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví, psychickou pohodu a obranyschopnost organismu, hydromasážní vanu s infrasaunou a maséra, který Vám bude k dispozici po celý pobyt. Hydromasážní vana a infrasauna. Dle libosti můžete využít i rozsáhlé horské louky v okolí, které patří k hotelu.

Hotel je ideální pro klidné rodinné pobyty daleko od ruchu města a zvláště pak pro ozdravné pobyty dětí a osoby trpící astmatem, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, lyžařské kurzy a školní výlety.

Pokoje v hotelu

Náš hotel splňuje současné nároky na pohodlné ubytování. Všechny pokoje jsou čisté, světlé, vybavené novým nábytkem a především vlastním příslušenstvím - WC a sprchovým koutem. Za poplatek je možné na pokoj zapůjčít i televizi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Horský Hotel BELVEDER stravování

Objednat si můžete celodenní stravování, polopenzi, nebo pouze snídani. Snídaně je podávána kontinentální formou a obědy a večeře si můžete vybrat ze dvou menu. V zimě nabízíme ubytování pouze s plnou penzí, , v ostatních ročních obdobích i polopenze či pouze snídaně.

Řekne se Železná Ruda, Šumava a Český les, ale kde Horský Hotel BELVEDER hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Horský hotel Belveder Belvedérská 189 Železná Ruda. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pro zpestření pobytu jsme pro Vás vybudovali solnou jeskyni s příjemným mořským klimatem pro zdraví, psychickou pohodu a obranyschopnost organismu, hydromasážní vanu s infrasaunou, páru s finskou saunou a máte možnost využít služeb maséra, který Vám bude k dispozici po celý pobyt.


Ceník ubytování Horský Hotel BELVEDER

Horský Hotel BELVEDER zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Klatovy, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Horský Hotel BELVEDER

Horský Hotel BELVEDER recenze na ubytování Železná Ruda

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Horský Hotel BELVEDER kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horský Hotel BELVEDER na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Horský Hotel BELVEDER můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horský Hotel BELVEDER z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Horský Hotel BELVEDER

Adresa a kontakt na Horský Hotel BELVEDER
Belvedérská 189
34004 Železná Ruda


ev.č.2916 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Horský Hotel BELVEDER a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Horský Hotel BELVEDER je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Horský Hotel BELVEDER je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
  Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

 • SPORTHOTEL RELAX
  Foto hotelu SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích…
  hotely Kolín
 • Sporthotel Hostivice
  Foto hotelu Nově otevřený tříhvězdičkový hotel se sportovním a relaxačním areálem se nachází v klidné části obce Hostivice v těsné…
  hotely Praha západ
 • Hotel Kaskáda
  Foto hotelu Hotel Kaskáda*** leží na trase hlavního města Prahy a moravské metropole Brna, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny. Nachází…
  hotely Havlíčkův Brod

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 48 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.