Hotel Golf Resort Olomouc Dolany


Hotel Golf Resort Olomouc

Foto Hotel Golf Resort Olomouc

Hotel Golf Resort nabízí opravdu výjimečné ubytování v blízkosti moravské metropole a přitom v krásné přírodě. Je zasazen na golfové hřiště v podhůří Oderských vrchů. Výhled, který se vám odkryje z vašeho pokoje bude nezapomenutelný. Hledáte-li v Olomouci klidné ubytování v přírodě, uprostřed lesů, hotel Golf Resort bude tou nejlepší volbou.

Hotel Golf Resort se nachází v malé obci Dolany - Véska u Olomouce. Příjezdová cesta je značena ze všech směrů pro váš snadný příjezd. Hotel byl postaven v roce 2012 s ohledem na nejnovější trendy, s cílem poskytnout našim hostům kvalitní servis, díky němuž se k nám budou rádi vracet.

V ceně je zahrnuta snídaně, wi-fi zdarma a parkování zdarma.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto jsme připraveni reagovat na všechna vaše speciální přání.

Hotel má bezbariérový přístup - pro jednoduchý pohyb máme vyrovnávací rampu, široké komunikace a výtah. Vybavili jsme jeden pokoj tak, aby byl maximálně přizpůsoben osobám se sníženou schopností pohybu. Hotel také disponuje toaletami (pánské i dámské) pro handicapované osoby.

Myslíme i na vaše děti. V restauraci najdete dětský koutek a po předchozí rezervaci zajistíme odborné hlídání.

Pokoje v hotelu

V základním vybavení pokojů jsou LCD televize se satelitními programy, telefon, bezplatné připojení k internetu, trezor, minibar, koupelny s vanou nebo sprchou, fénem, WC a hygienické doplňky včetně ručníkového servisu.

Pokoje jsou moderní a elegantní, zařízené pod přísným dohledem architekta. Nejen kuřáci ocení jejich balkóny s krásným výhledem.

Vybírat můžete z pokojů o velikosti 25 až 42 m2.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Golf Resort Olomouc stravování

Součástí hotelu je restaurace s kavárnou, která vaří denně s ohledem na návštěvnost.

Popis okolí hotelu, Dolany a Střední Morava

Unikátností našeho hotelu je právě jeho okolí a lokalita. Nemusíte být golfista, abyste okusil jedinečnost ubytování na golfovém křišti v krásné přírodě plné zeleně.

Řekne se Dolany, Střední Morava, ale kde Hotel Golf Resort Olomouc hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: HOTEL GOLF RESORT OLOMOUC Dolany - Véska 89 Dolany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Na trase příměstské autobusové dopravy Olomoouc - Pohořany, autobusová zastávka 500m od hotelu. Příjezdová komunikace I. řtídy.


Ceník ubytování Hotel Golf Resort Olomouc

Hotel Golf Resort Olomouc zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Olomouc, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Golf Resort Olomouc

Hotel Golf Resort Olomouc recenze na ubytování Dolany

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Golf Resort Olomouc kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Golf Resort Olomouc na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Golf Resort Olomouc můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Golf Resort Olomouc z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Golf Resort Olomouc

Adresa a kontakt na Hotel Golf Resort Olomouc
Véska 89
78316 Dolany


ev.č.2934 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Golf Resort Olomouc a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Golf Resort Olomouc je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Golf Resort Olomouc je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 80 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.