Hotel Silesia Golf Resort Kravaře


Hotel Silesia Golf Resort Kravaře

Mlýnská 3377/23a, Kravaře
ubytování v okrese Opava

Silesia Golf Resort se nachází na poklidném místě ve městě Kravaře, hned vedle golfového hřiště, a nabízí restauraci, saunu, vířivku, bezplatné Wi-Fi připojení i vlastní půjčovnu jízdních kol.

K dispozici jsou prostorné pokoje s klimatizací, TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Výhled směřuje do zahrady a na golfové hřiště.

Golf Resort Silesia má také bezplatné soukromé parkoviště. Hotel stojí 10 km od lyžařského areálu Vaňkův kopec a součástí jeho budovy je také lyžárna

Hotel se nachází 7km od Opavy a 25km od Ostravy. Kolem hotelu se nachází anglický park s barokním zámkem. Hotel má kapacitu 20 lůžek rozdělených do 10 pokojů s oddělenými nebo společnými postelemi. Pokoje jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou vlastním sociálním zařízením a výhledem do parku. V parku se nachází naučná stezka, cestičky pro pěší turistiku, cyklostezky a v zimních měsících běžecká trasa. V resortu je možné zapůjčit kola, v zimní sezóně je možno zapůjčit běžecké vybavení. V resortu se také nachází 18 jamkové mistrovské golfové hřiště a 6 jamkové veřejné golfové hřiště, dva dětské koutky. Součástí resortu je také Wellness centrum se saunou, vířivkou, vyhřívanými lehátky a knejpovým chodníkem. Restaurace nabízí denní nabídku nebo à la carte. V kongresovém sálu je možné pořádat narozeniny, oslavy, školení, prezentace. Sál je klimatizovaný obsahující data projektor a ozvučení.

Pokoje v hotelu

Prostorné pokoje s televizí s plochou obrazovkou, vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, výhledem na park, připojení k Internetu pomocí Wi-Fi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Silesia Golf Resort Kravaře stravování

Česká i mezinárodní kuchyně

Popis okolí hotelu, Kravaře a Ostravsko - Slezsko

Klidné prostředí anglického parku nabízí možnost odpočinku a načerpání nových sil. V parku se nachází velké množství stezek pro pěší turistiku a také naučná stezka.

Řekne se Kravaře, Ostravsko - Slezsko, ale kde Hotel Silesia Golf Resort Kravaře hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Silesia Golf Resort Kravaře Mlýnská 3377/23a Kravaře. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Kravaře leží 7km od Opavy na silnici spojujíci Opavu a Hlučín a 25km od Ostravy spojující Ostravau a Opavu. Příjezd je značen směrníky Silesia Golf Resort Kravaře nebo Zámek Kravaře.


Fotogalerie ubytování Hotel Silesia Golf Resort Kravaře

 • Image folder specified does not exist!
 •  

Hotel Silesia Golf Resort Kravaře recenze na ubytování Kravaře

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Silesia Golf Resort Kravaře kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Silesia Golf Resort Kravaře na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Silesia Golf Resort Kravaře můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Silesia Golf Resort Kravaře z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3034 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Silesia Golf Resort Kravaře a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Silesia Golf Resort Kravaře je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Silesia Golf Resort Kravaře je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Apartmán Schovánek
  Foto hotelu Apartmány se nachazí 80m od sedačkove lanovky na Rýžovišti v Harrachově. Výborná poloha Apartmánů umožňuje nejlepší podmínky k lyžování,…
  hotely Semily ubytování od 1500 Kč
 • Hotel Budweis
  Foto hotelu HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše.…
  hotely České Budějovice ubytování od 2100 Kč
 • Hotel Atlas
  Foto hotelu Hotel Atlas se nachází téměř v centru Benešova, 5 minut chůze od vlakového a autobusového nádraží. V okolí hotelu…
  hotely Benešov ubytování od 990 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 168 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.