Barley hotel Praha


Barley hotel

Ječná 39A, Praha
ubytování v Praze
Foto Barley hotel
Barley hotel - rezervovat ubytování nyní

Barley Hotel nabízí ubytování nově rekonstruovaných prostorech v centru Prahy. Z pokojů je unikátní pohled na panorama Staré Prahy a Hradčan. Hotel disponuje dvou a třílůžkovými pokoji a apartmánem.

Z pokojů je unikátní pohled na panorama Staré Prahy a Hradčan. Dvě minuty pěší chůze je náměstí I. P. Pavlova, kde jsou stanice hromadné městské dopravy tramvají a autobusů, stanice metra C, posty taxíků. Pět minut pěší chůze je Václavské náměstí, Karlovo náměstí.

Ubytování je svou polohou v centru města a budova zaujme svou odlišností od okolní zástavby. Hotelová recepce v přízemí budovy je v nepřetržitém provozu 24 hod. Zde je možno zakoupit cukrovinky, nápoje, hygienické potřeby a průvodce Prahou. Je možno si objednat i výlety po Praze a blízkém okolí.

Zařízení svou polohou a vybavením je vhodné jak pro turistické účely, tak i pro školící akce.

Pokoje v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, ledničkou, TV se satelitními programy a možností bezplatného připojení k internetu pomocí kabelu (WIFI nelze). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sociální zařízení, a jsou plně nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí hotelu, Praha

V blízkém okolí se nacházejí mnohé restaurace, kulturní a historické památky. V přízemí budovy jsou lahůdky, které jsou v provozu ve všední dny od 7 – 18 hod.

Řekne se Praha, ale kde Barley hotel hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Barleyhotel Ječná 39A Praha. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Barley hotel

Barley hotel recenze na ubytování Praha

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Barley hotel kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Barley hotel na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Barley hotel můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Barley hotel z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3091 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Barley hotel a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Barley hotel je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Barley hotel je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 183 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.