Hotel Sportcentrum Brandýs nad Labem


Hotel Sportcentrum

Kostelecká 1776, Brandýs nad Labem
ubytování v okrese Praha východ
Foto Hotel Sportcentrum
Hotel Sportcentrum - rezervovat ubytování nyní

Naše SPORTOVNÍ CENTRUM je ideálním místem pro trénink a relaxaci situované v klidné části města Brandýs nad Labem. Sportcentrum nabízí možnost tréninkových pobytů sportovních klubů, odborných školení a seminářů, pořádání turnajů a mistrovství v různých sportovních disciplínách, organizování přátelských utkání, firemní teambuilding, fitness, rekreační plavání a další služby v oblasti sportu a rekreace. V hotelu nabízíme ubytování ve 40 pokojích s celkovou kapacitou 120 lůžek - 37×2 lůžkový pokoj s možností přistýlek. Personál hotelu mluví česky, anglicky a německy. Hotel Sportcentrum má vlastní parkoviště. Nabízíme také ubytování na turistické ubytovně v jedno, dvou a více lůžkových pokojích. Ubytovna má vlastní terasu. Při ubytování v ubytovně může být tuzemským organizovaným turistům (skupinám) s vlastním vybavením poskytnuta sleva.

Pokoje v hotelu

Vlastní sprcha a WC, lednice, TV se satelitním příjmem, Pro zvláště vysoké hosty jsou některé pokoje vybaveny lůžky délky 2,3 m.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Sportcentrum stravování

V hotelu je jídelna s kapacitou 60–80 míst, včetně uzavřeného salonku pro 12 osob. Nabízíme menu, tradiční česká jídla i speciality na objednávku včetně vegetariánských jídel. Dále připravujeme minutky a speciality domácích i světových kuchyní, široký výběr teplých i studených nápojů.

Řekne se Brandýs nad Labem, Střední Čechy, ale kde Hotel Sportcentrum hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sportcentrum Brandýs Kostelecká 1776 Brandýs nad Labem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Hotel Sportcentrum

Hotel Sportcentrum recenze na ubytování Brandýs nad Labem

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Sportcentrum kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Sportcentrum na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Sportcentrum můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Sportcentrum z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3055 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Sportcentrum a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Sportcentrum je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Sportcentrum je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 97 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.