Hotel Vivaldi Mikulov


Hotel Vivaldi

Kostelní náměstí 8, Mikulov
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Vivaldi

Apartmány Vivaldi naleznete v centru vinařského města Mikulov, v nově zrekonstruované budově původní židovské banky. K pohodlnému ubytování je připraveno 7 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojů, 1 apartmá pro 4 osoby v přízemí a 1 apartmá v podkroví pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.
Všechny pokoje jsou s výhledem na mikulovský zámek a kostel sv. Václava. Přízemní apartmá nemá výhled, ale jeho příjemné klima oceníte zejména v horkých letních dnech.

Historická budova v samotném srdci Mikulova nabízí mimo ubytování i možnost parkování přímo u objektu na uzamyktelném a kamerami střeženém parkovišti. Počet parkovacích míst je omezen, je nutná rezervace předem a parkování je zpoplatněno. V těsné blízkosti hotelu je Vinotéka Volařík s pestrou škálou vín z Vinařství Volařík Mikulov. Ubytování probíhá bezkontaktně (recepce u apartmánů není). Ve sklepních prostorách objektu je vinný sklípek, kde je možné uspořádat řízené degustace - pouze pro skupiny po předchozí rezervaci. ve druhém patře je pro hosty k dispozici malý balkonek, kde si můžete vychutnat kávu s výhledem na Kozí hrádek či Svatý kopeček.

Pokoje v hotelu

Pokoje nabízí samostatnou koupelnu s WC a sprchovým koutem, v podkrovním apartmánu je rohová vana. Mezi další vybavení pokojů patří - TV, wi-fi internet zdarma, varná konvice s porcovanou kávou a čajem, lednička, trezor, žehlička a žehlicí prkno, fén.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Vivaldi stravování

Vivaldi nenabízí gastro služby, ale svou polohou v samotném histrickém centru jsou všechny dostupné v dochůzkové vzdálenosti - bistra a kavárny, kde je možné posnídat bez předchozí rezervace, restaurace se širokou nabídkou obědových menu a samozřejmě nespočet vináren a vinoték, kde strávíte nezapomenutelné chvíle u skleničky s moravským vínem.

Popis okolí hotelu, Mikulov a Lednicko-Valticko a Podyjí

Mikulov - město s bohatou historií a mnoha památkami - zámek se zámeckou zahradou, kostel sv. Václava, Dietrichsteinská hrobka, synagoga, židovský hřbitov, Svatý kopeček. Milovníkům přírody doporučujeme přechod Pálavy, při němž mohou obdivovat kouzelná zákoutí u zřícenin Sirotčí hrádek a Dívčí hrady a kochat se výhledy na upravené vinohrady. Minout by neměli ani jeskyně Na Turoldu, které jsou vyhlášeny jako zimoviště několika druhů netopýrů.
V okolí je několik cyklostezek, která vás krásně provedou celým Lednicko-valtickým areálem (UNESCO). Milovníci nákupů si přijdou na své v Brně (30 min autem) či ve Vídni (1 h autem). Příznivci vodních sportů mohou vyrazit na Novomlýnské nádrže či do Aqualandu Moravia.

Řekne se Mikulov, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Vivaldi hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány VIVALDI Kostelní náměstí 8 Mikulov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Internet na pokojích zdarma.

Služby při ubytování

Hotel Vivaldi Mikulov Vám nabízí při pobytu následující služby: výtah, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 150 Kč, parkoviště u hotelu, internet, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku - 350 m od hotelu, zahrát si squash nebo ricochet 350 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, tenisovou halu máme 350 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Vivaldi poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Vivaldi nabízí: restaurace 200 m od hotelu, sklípek.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 150 m od hotelu, whirlpool 150 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Vivaldi

Hotel Vivaldi zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Vivaldi

Hotel Vivaldi recenze na ubytování Mikulov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Vivaldi kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Vivaldi na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Vivaldi můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Vivaldi z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Vivaldi

Adresa a kontakt na Hotel Vivaldi
Kostelní náměstí 8
69201 Mikulov


ev.č.2534 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Vivaldi a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Vivaldi je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Vivaldi je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 73 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.