Hotel Křížový vrch Jeseník


Hotel Křížový vrch

Za Pilou 6, Jeseník
ubytování v okrese Jeseník
Foto Hotel Křížový vrch
Hotel Křížový vrch - rezervovat ubytování nyní

Romantický Hotel křížový vrch je situován na exkluzivním místě nad Jeseníkem v n. v. 670m. Má skvělou polohu s krásným výhledem do údolí na samotné město a celé panorama Hrubého Jeseníku. Na nejvyšší horu Praděd a blíže položený vrchol Šerák s lanovkou, nedaleko od nás je rozhledna Zlatý chlum. Přímo naproti jsou proslulé Priestnitzovi Jesenické lázně, kde je možné po dohodě využívat všech ozdravných procedůr. Jsme na perfektním místě vhodném pro odpočinek a turistiku. Procházku si můžete také zpříjemnit zastavením u Jesenických pramenů.

Blízká dostupnost, hned několika lyžařských center je dalším lákadlem pro návštěvníky našeho hotelu. V létě jej můžete využít k cyklistice i klasické turistice.

Nabízíme také pořádání firemních a společenských akcí.

Romantický Hotel křížový vrch leží nad lázeńským městem Jeseník, obklopený přírodou s překrásným výhledem na okolní hory a město.

Ubytování je poskytování ve 14 dvoulůžkových pokojích a apartmánu se dvěma ložnicemi, obyvacím pokojem s kuchyní, krbem a soc. zařízením. Hotelová část je nekuřácká.

V hotelu se nachází stylová restaurace, která používá čerstvé regionální suroviny.

K dispozici je hostům odpočinková terasa, Vyhlídková věž v níž je možné prožít romantickou chvilku u výborného dezertu a bezplatné parkoviště před hotelem nebo v garážích.

V celém objektu je zdarma dostupná WI-FI

p

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, postelí velikostí king, TV + SAT, sociálním zařízením a některé mají balkón. Dále je k dispozici apartmán se dvěma ložnicemi, obyvákem s kucyhní, krbem a soc. zařízením.

V celém hotelu je zdarma Wi-Fi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Křížový vrch stravování

V hotelu se nachází vyhlášená stylová restaurace v loveckém stylu. K vaření používáme čerstvé suroviny od místních farmářů a chovatelů.

Snídaně se podává každé ráno u otevřeného, kamenného krbu

Popis okolí hotelu, Jeseník

Hotel je obklopen přírodou, s možností krásných procházek po okolí a nepřeberných možností turistických cest, i pro náročné.

Řekne se Jeseník, ale kde Hotel Křížový vrch hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Křížový vrch Za Pilou 6 Jeseník. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autem i stezkou pro pěší.

Doplňující informace

Přímo v hotelu je vyhlídková věž určená pouze pro návštěvníky hotelu,

Pořádáme svatby, narozeninové i jiné oslavy, firemní večírky.


Fotogalerie ubytování Hotel Křížový vrch

Hotel Křížový vrch recenze na ubytování Jeseník

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Křížový vrch kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Křížový vrch na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Křížový vrch můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Křížový vrch z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2988 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Křížový vrch a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Křížový vrch je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Křížový vrch je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 108 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.