Hotel Nová Seninka Staré Město


Hotel Nová Seninka

Nová Seninka 105, Staré Město
ubytování v okrese Šumperk
Foto Hotel Nová Seninka

Chata Nová Seninka nabízí rodinné ubytování v krásném prostředí pod Králickým Sněžníkem.

Chatu Nová Seninka naleznete v horské obci Nová Seninka. Na konci světa, nedaleko od Starého Města. V těsné blízkosti Seninky se nachází Kladské sedlo, pomezí Rychlebských hor, Orlických hor a Hrubého Jeseníku.

Chata se nachází v krásném prostředí. Celková kapacita chaty je 45 lůžek. Složení pokojů je 2, 3, 4, 5,6 ti lůžkové pokoje. Sprchy a sociální zařízení je na chodbě. Pro ubytované hosty je k dispozici jídelna a restaurace s Wi-fi, společenská místnost s televizí a stolním tenisem. Naše chata je ideální volba pro ty co upřenostňují klid a pohodu v přírodě. Parkování před objektem.

Pokoje v hotelu

Pokoje jsou prostorné, zařízené v jednoduchém, ale pohodlném stylu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Hotel Nová Seninka stravování

Restaurace V naší hospůdce ochutnáte pokrmy, které jsou připraveny formou domácí kuchyně. To znamená s minimálním použitím polotovarů a předvařených pokrmů. Velký důraz klademe na čerstvost a vysokou kvalitu surovin, ze kterých vše připravujeme. Příjemná hospůdka s domácí atmosférou a kachlovými kamny Polopenze Firemní akce, školení Rauty, svatební hostiny, rodinné i firemní oslavy Akce na vaše přání Letní zahrádka

Popis okolí hotelu, Staré Město a Jeseníky

Chata Nová Seninka na konci světa Chatu Nová Seninka naleznete v horské obci Nová Seninka. Na konci světa, nedaleko od Starého Města. V těsné blízkosti Seninky se nachází Kladské sedlo, pomezí Rychlebských hor, Orlických hor a Hrubého Jeseníku. Severní hranice oblasti Nová Seninka je zároveň take státní hranící mezi Polskem a ČR. Chata Seninka (636 m. n. m.) je ideálním místem k odpočinku pro ty, kdo touží utéci před ruchem velkoměsta a nechat se pohladit na duši malebnými výhledy do krajiny Jeseníků, či si odpočinout v nepoznamenané přírodě při sbírání hub, lesních plodů nebo příjemné procházce. V zimě doporučujeme vyzkoušet některou z perfektně upravených sjezdovek oblasti Králického Sněžníku. Seninka je skvělou volbou pro lyžařské, adaptační, jazykové a seznamovací kurzy pro školy, školky v přírodě, rodiny s dětmi I party kamarádů. K dispozici máme dětské hřiště, pískoviště, ruské kuželky, venkovní gril a ohniště k táboráku. Samozřejmostí je také bezplatné parkování. Přijeďte si užít panenské přírody českých hor. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Řekne se Staré Město, Jeseníky, ale kde Hotel Nová Seninka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Nová Seninka Nová Seninka 105 Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Mluvíme anglicky.

Služby při ubytování

Hotel Nová Seninka Staré Město Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost, TV místnost, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zacvičit ve fitness, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 3000 m od hotelu, zapinkat stolní tenis, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, půjčovna sportovního vybavení je, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Nová Seninka poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Nová Seninka nabízí: restaurace, bar, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, houbaření, jízda na koni.


Ceník ubytování Hotel Nová Seninka

Hotel Nová Seninka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Šumperk, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Nová Seninka

Hotel Nová Seninka recenze na ubytování Staré Město

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Nová Seninka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Nová Seninka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Nová Seninka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Nová Seninka z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Nová Seninka

Adresa a kontakt na Hotel Nová Seninka
Nová Seninka 105
78832 Staré Město


ev.č.2716 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Nová Seninka a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Nová Seninka je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Nová Seninka je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 54 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.