Holiday Village Martina Lomnice nad Lužnicí


Holiday Village Martina

Za Chmelnicí, Lomnice nad Lužnicí
ubytování v okrese Jindřichův Hradec
Foto Holiday Village Martina
Holiday Village Martina - rezervovat ubytování nyní

Prázdninový resort Holiday Village Martina se skládá ze dvou nových rodinných domů obklopených samostatnou zahradou s parkovacím stáním pod střechou, posezením na terase s grilem, venkovním dětským koutkem se skluzavkou, trampolínou, pískovištěm a houpačkami a úschovnou na kola. Přímo od resortu vede nespočetné množství cyklotras. Lázeňské, historické a kulturní centrum Třeboň je pouhých 11 km od prázdninových domů. Samozřejmostí prázdninových domů je vysoký standard vybavení a možnost použití zdarma Wi-Fi. Rodiny s dětmi, ale i početné skupiny přátel, senioři i hendikepovaní hosté zde najdou soukromí, prostor, pohodlí a všechno, co si jen o prázdninách přejete. Na dovolenou k nám jsou samozřejmě zváni i domácí mazlíčci!

Holiday Village Martina se nachází v klidné oblasti Třeboňska, v Lomnici nad Lužnicí, obklopený množstvím krásných rybníků. Celková kapacita domů je 19 osob. Dům "Libuše" je možno obsadit 2, 4 a 6 osobami s možností 1 přistýlky. Dům "Martina" je pro 2, 4, 6, 8 a 10 osob, počet přístýlek do domu 2. Každé obsazení má svou samostatnou cenu. Centrálním místem v každém domě je prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, sedacím koutem a SAT/TV, Wi-Fi koutkem a kuchyňskou linkou s myčkou, mikrovlnkou, kávovarem, topinkovačem, varnou konvicí, ledničkou a pečící troubou. Celé přízemí je zařízené a vybavené bezbariérově. V domě Martina jsou 2 koupelny. Více informací Vám rádi poskytneme mailem.

Pokoje v hotelu

V každém prázdninovém domě Holiday Village Martina se nacházejí 3-4 ložnice pro 2 osoby, podkrovní. Každá ložnice a koupelna v přízemí je zařízena i pro možné hendikepované hosty. Pro malé děti je nachystána: postýlka, vanička, nočník, sedačka ke stolu a dětské nádobí s příbory. Všechny ložnice jsou nachystány pro hosty včetně povlečení, ručníků a osušek a základních hygienických potřeb.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Holiday Village Martina stravování

V prázdninovém resortu Holiday Village Martina pro hosty nevaříme, ale k dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, kterou ocení hlavně rodiny s dětmi. Můžeme také doporučit některé vyzkoušené a osvědčené rybí restaurace v nedalekém okolí. Např. Hotel Bohemia na náměstí v Lomnici nad Lužnicí, kde mají naši hosté automaticky 10% slevu na celý jídelní lístek, další restaurace v Třeboni.

Popis okolí hotelu, Lomnice nad Lužnicí a Jižní Čechy

Největší počet rybníků na km2 v Čechách! Krásná příroda, koupání v pískovnách, nádherné cyklotrasy a super historická města v okolí pro návštěvu památek, hradů a zámků (Třeboň, Jindřichův Hradec, Hluboká, České Budějovice, Český Krumlov...) Možnost kombinace ubytování u nás a objednávky lázeňských procedur na relaxační i dlouhodobé léčení v lázních Aurora nebo Bertiných Lázních v Třeboni je úžasná! Lákavá je také možnost návštěvy blízkého Rakouska a malebných měst jako Gmünd nebo Schrems. Také je v okolí řada golfových hřišť, např. Hluboká, Nová Bystřice nebo Haugschlag.

Řekne se Lomnice nad Lužnicí, Jižní Čechy, ale kde Holiday Village Martina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Holiday Village Martina Třeboňsko Za Chmelnicí 643 Lomnice nad Lužnicí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Praha-směr Brno- Tábor- Veselí nad Lužnicí- Lomnice nad Lužnicí cca 137 km


Fotogalerie ubytování Holiday Village Martina

Holiday Village Martina recenze na ubytování Lomnice nad Lužnicí

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Holiday Village Martina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Holiday Village Martina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Holiday Village Martina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Holiday Village Martina z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2802 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Holiday Village Martina a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Holiday Village Martina je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Holiday Village Martina je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 61 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.