Hotel Dvorana Karlovy Vary


Hotel Dvorana

Chebská 44, Karlovy Vary
ubytování v okrese Karlovy Vary
Foto Hotel Dvorana
Hotel Dvorana - rezervovat ubytování nyní

Hotel Dvorana se nachází v Karlových Varech, 3 km od jejich centra. Nabízí moderně zařízené pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Za příplatek mohou hosté využít saunu a masáže. Navštívit můžete také 3D kino.

Hotel Dvorana se může pochlubit à la carte restaurací, která připravuje pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Je zde také pánský klub s kulečníkem, šipkami a pokerovým stolem.

Hotel Dvorana stojí 850 metrů od Golf & Racing Clubu Karlovy Vary. Veřejný bazén a sportovní areál leží ve vzdálenosti 1,3 km a stejně daleko od hotelu je i Vřídlo. Na vlakové nádraží Karlovy Vary dojdete pěšky za 10 minut.

Pokoje v hotelu

Hotel Dvorana má 23 pokojů.

Ve všech pokojích najdete satelitní TV, bezpečnostní schránku, minibar a posezení. Některé mají i pohovku. Vlastní koupelna je vybavena sprchovým koutem nebo vanou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Dvorana stravování

Hotel Dvorana nabízí hostům i široké veřejnosti služby restaurace Villa Dvorana, která je umístěna v budově hotelu.

Řekne se Karlovy Vary, Západočeské lázně, ale kde Hotel Dvorana hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Dvorana Chebská 394/44 Karlovy Vary. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

V blízkosti (50m) je autobusová zastávka MHD Chebská (bus č. 1 a 22).


Fotogalerie ubytování Hotel Dvorana

Hotel Dvorana recenze na ubytování Karlovy Vary

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Dvorana kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Dvorana na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Dvorana můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Dvorana z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2984 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Dvorana a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Dvorana je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Dvorana je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Rieger
  Foto hotelu Hotel Rieger se nachází v blízkosti Hotelu Jičín v historickém centru města. Zmodernizovaný Hotel Rieger *** a útulná…
  hotely Jičín ubytování od 1270 Kč v lokalitě Český ráj
 • Hotel City Inn
  Foto hotelu HOTEL CITY INN PRAHA se nachází v historické budově z 19. století v samotném srdci Prahy, nedaleko Hlavního…
  hotely Praha ubytování od 69 €
 • Hotel Na Baště
  Foto hotelu Hotel Na Baště Vám nabízí kvalitní ubytování v jedno až třílůžkových pokojích nebo apartmánech v centru Jablonce nad Nisou…
  hotely Jablonec nad Nisou ubytování od 800 Kč

Hotely v Karlovarském kraji

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 91 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.