Wellness hotel Orion Brno


Wellness hotel Orion

Majdalenky 10, Brno
ubytování v Brně
Foto Wellness hotel Orion
Nabízíme jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje nebo prostorné apartmány pro pár či rodinu za velmi příjemné ceny. Součástí pokojů a apartmánů je koupelna s velkou vanou, sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je k dispozici LCD televizor se satelitními programy a připojení k internetu zdarma.
Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, v nabídce jsou rodinné apartmány s dětskými postýlkami. Ve světě wellness je pro děti připraven dětský koutek s hračkami nebo speciální zážitkový bazén s plaveckými pomůckami.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí zcela nově vybavené pokoje nadstandardní velikosti za velmi příznivé ceny. Business pokoj 25 m² koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením komfortní lůžko šířky 140 cm připojení k internetu zdarma LCD televizor se satelitními programy Pracovní stůl Trezor Double pokoj 25 m² koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením Manželské lůžko či dvě oddělené lůžka připojení k internetu zdarma LCD televizor se satelitními programy Pracovní stůl Trezor Komfort apartmá 60 m² koupelna se sprchovým koutem, vanou  a sociálním zařízením Manželské lůžko s možností přistýlek Komfortní sedačka připojení k internetu zdarma LCD televizor se satelitními programy Pracovní stůl Trezor Velká venkovní terasa s posezením Rodinné apartmá 60 m² koupelna se sprchovým koutem, vanou  a sociálním zařízením Manželské lůžko Lůžko pro dvě děti Možnost přistýlky pro 3. a 4. dítě připojení k internetu zdarma LCD televizor se satelitními programy Pracovní stůl Trezor Velká venkovní terasa s posezením

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00 hod.

Wellness hotel Orion stravování

Nabídneme vám lehké sedviče, sladké i slané pamlsky, musli tyčinky, doplňky fitness výživy a další občerstvení. K osvěžení pro vás máme připravené chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje, fresh džusy, sypané čaje či chutnou kvalitní kávu se sladkou tečkou na závěr.
Wellness bar je pro vás otevřen každý den od 8. 00 do 22. 30 hodin.
Jestliže dostanete chuť na něco většího, rádi vás přivítáme v restauraci Rendez – vous. Naším cílem je přiblížit vám lehkost a svěžest italské kuchyně v její jednoduché a přirozené kráse, k čemuž nám zcela jistě pomohou vybrané, kvalitní a vždy čerstvé suroviny. Jídelní lístek doplňujeme o denní či týdenní nabídky sezónních jídel tak, aby byla vždy zaručena jejich čerstvost.

Řekne se Brno, ale kde Wellness hotel Orion hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Wellness hotel Orion*** Majdalenky 10 Brno. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Služby při ubytování

Wellness hotel Orion Brno Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 18 osob, výtah, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 200 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén, zacvičit ve fitness.

Zaměření ubytování v hotelu

Wellness hotel Orion poskytuje ubytování zaměřené zejména na spa & wellness.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Wellness hotel Orion nabízí: restaurace, snack bar.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, solárium, lázně - wellness, pára, whirlpool, masáže.


Fotogalerie ubytování Wellness hotel Orion

Wellness hotel Orion recenze na ubytování Brno

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Wellness hotel Orion kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Wellness hotel Orion na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Wellness hotel Orion můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Wellness hotel Orion z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Wellness hotel Orion

Adresa a kontakt na Wellness hotel Orion
Majdalenky 10
61200 Brno


ev.č.2695 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Wellness hotel Orion a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Wellness hotel Orion je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Wellness hotel Orion je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 62 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.