Hotel Pasáž Doksy


Hotel Pasáž

Jana Roháče z Dubé 112, Doksy
ubytování v okrese Česká Lípa
Foto Hotel Pasáž
Hotel Pasáž - rezervovat ubytování nyní

Ubytování v Hotelu Pasáž na okraji Starých Splavů u Máchova jezera za příznivou cenu.

Ubytujte se v Hotelu Pasáž ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích. Pro svojí výhodnou polohu při vjezdu do Starých Splavů je ideální jako výchozí bod pro výlety do okolí Máchova jezera, pro přenocování na cestách i pro dlouhodobé ubytování. Pláž Máchova jezera s aquaparkem je vzdálena pouze 5 min chůze od hotelu. Zastávky vlaku a autobusu jsou 50 m od hotelu. Díky své kapacitě ubytování a sálu je hotel vhodný pro školní výtely, školy v přírodě, soustředění a firemní akce.

Pokoje v hotelu

Útulné 2-4 lůžkové pokoje s umyvadlem s teplou vodou na pokojích a wc a sprchami na společných chodbách. Celková kapacita 50 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Pasáž stravování

V naší restauraci si můžete pochutnat na klasické české kuchyni, na specialitách ze zvěřiny i na pravé italské pizze. Nabízíme Vám ubytování se snídaní s polo i plnou penzí.

Popis okolí hotelu, Doksy a Středohoří a Máchův kraj

Okolí hotelu je protknuté turistickými trasami a přímo vybízí k trávení volného času procházkami v přírodě, cyklistikou, koupáním ve vodách Máchova jezera, lenošením na pláži, či poznáváním pamětihodností. Děti si nejvíce vyhrají v aquaparku s vodními atrakcemi na hlavní pláži ve Starých Splavech.

Řekne se Doksy, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Pasáž hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Pasáž Jana Roháče z Dubé 112 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Při silnici Mladá Boleslav - Česká Lípa. Vlastní velké parkoviště. Bus a vlak 50m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Pasáž

Hotel Pasáž recenze na ubytování Doksy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Pasáž kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Pasáž na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Pasáž můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Pasáž z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2935 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Pasáž a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Pasáž je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Pasáž je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Maria
  Foto hotelu Hotel Maria je rodinný hotel, který se nachází v secesní budobě s lukrativním umístěním přímo v centru města…
  hotely Ostrava ubytování od 450 Kč
 • Hotel Styl
  Foto hotelu Hotel Styl byl vybudován na okraji města Hlinska, cca 1 km za městem. Hotel Styl nabízí…
  hotely Chrudim ubytování od 1000 Kč
 • Hotel Continental Brno
  Foto hotelu ČTYŘHVĚZDIČKOVÝ luxusní hotel Continental se nachází v klidné části města nedaleko historického centra a pouhých 10 minut…
  hotely Brno ubytování od 1990 Kč

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 102 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.