Hotel Pasáž Doksy


Hotel Pasáž

Jana Roháče z Dubé 112, Doksy
ubytování v okrese Česká Lípa
Foto Hotel Pasáž

Ubytování v Hotelu Pasáž na okraji Starých Splavů u Máchova jezera za příznivou cenu.

Ubytujte se v Hotelu Pasáž ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích. Pro svojí výhodnou polohu při vjezdu do Starých Splavů je ideální jako výchozí bod pro výlety do okolí Máchova jezera, pro přenocování na cestách i pro dlouhodobé ubytování. Pláž Máchova jezera s aquaparkem je vzdálena pouze 5 min chůze od hotelu. Zastávky vlaku a autobusu jsou 50 m od hotelu. Díky své kapacitě ubytování a sálu je hotel vhodný pro školní výtely, školy v přírodě, soustředění a firemní akce.

Pokoje v hotelu

Útulné 2-4 lůžkové pokoje s umyvadlem s teplou vodou na pokojích a wc a sprchami na společných chodbách. Celková kapacita 50 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Pasáž stravování

V naší restauraci si můžete pochutnat na klasické české kuchyni, na specialitách ze zvěřiny i na pravé italské pizze. Nabízíme Vám ubytování se snídaní s polo i plnou penzí.

Popis okolí hotelu, Doksy a Středohoří a Máchův kraj

Okolí hotelu je protknuté turistickými trasami a přímo vybízí k trávení volného času procházkami v přírodě, cyklistikou, koupáním ve vodách Máchova jezera, lenošením na pláži, či poznáváním pamětihodností. Děti si nejvíce vyhrají v aquaparku s vodními atrakcemi na hlavní pláži ve Starých Splavech.

Řekne se Doksy, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Pasáž hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Pasáž Jana Roháče z Dubé 112 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Při silnici Mladá Boleslav - Česká Lípa. Vlastní velké parkoviště. Bus a vlak 50m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Pasáž

Hotel Pasáž zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Česká Lípa, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Pasáž

Hotel Pasáž recenze na ubytování Doksy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Pasáž kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Pasáž na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Pasáž můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Pasáž z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Pasáž

Adresa a kontakt na Hotel Pasáž
Jana Roháče z Dubé 112
47163 Doksy


ev.č.2935 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Pasáž a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Pasáž je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Pasáž je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 39 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.