Caramell hotel&cafe Louny


Caramell hotel&cafe

Mírové náměstí 56, Louny
ubytování v okrese Louny
Foto Caramell hotel&cafe
Caramell hotel&cafe - rezervovat ubytování nyní

Tříhvězdičkový Hotel Caramell je moderním, designovým a komfortním hotelem rekonstruovaným v roce 2011. Nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. 10 plně vybavených pokojů.

Hotel se nalézá v rekonstruovaném domě na lounském Mírovém náměstí přímo v centru města.

Pokoje v hotelu

K dispozici je šest dvoulůžkových a čtyři jednolůžkové moderně zařízené pokoje.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Caramell hotel&cafe stravování

V hotelu je k dispozici kavárna a restaurace.

Popis okolí hotelu, Louny a Středohoří a Máchův kraj

Z přírodních krás je atraktivní počátek Českého středohoří, který představuje vrch Raná, známá jako místo vhodné pro paragliding a dále vrch Oblík, které umožňují vyjímečný výhled po okolí. Stavební dominantou Loun je chrám sv. Mikuláše, centrum města je lemováno ze severu zachovalými středověkými hradbami se Žateckou branou.

Řekne se Louny, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Caramell hotel&cafe hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Caramell hotel&cafe Mírové náměstí 56 Louny. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

V lounech jsou 3 vlakové zastávky, autobusové nádraží a městská hromadná doprava včetně TAXI, kterými se lze dostat pohodlně až k hotelu.

Služby při ubytování

Caramell hotel&cafe Louny Vám nabízí při pobytu následující služby: internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1400 m od hotelu, zahrát bowling 2000 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu 500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Caramell hotel&cafe poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Caramell hotel&cafe nabízí: restaurace, kavárna, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 450 m od hotelu, diskotéka 700 m od hotelu, dětské hřiště 500 m od hotelu, kino 300 m od hotelu, divadlo 300 m od hotelu, houbaření, whirlpool 450 m od hotelu, vyhlídkové lety, masáže 800 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Caramell hotel&cafe

Caramell hotel&cafe recenze na ubytování Louny

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Caramell hotel&cafe kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Caramell hotel&cafe na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Caramell hotel&cafe můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Caramell hotel&cafe z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2553 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: České středohoří

Chcete mít na svém webu také zmínku na Caramell hotel&cafe a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Caramell hotel&cafe je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Caramell hotel&cafe je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hejtmanský Dvůr
  Foto hotelu Hotel Hejtmanský dvůr, který se pyšní čtyřmi hvězdami, naleznete v královském městě Slaný ve středočeském kraji cca…
  hotely Kladno ubytování od 1700 Kč
 • Hotel Emeran
  Foto hotelu Rodinný hotel Emeran nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém bezbariérovém pokoji s vlastním sociálním zařízením,…
  hotely Most ubytování od 740 Kč
 • Hotel Morava Znojmo
  Foto hotelu Hotel Morava se nachází v historickém centru města Znojma a nabízí Vám nově zrekonstruované pokoje a útulnou restauraci…
  hotely Znojmo ubytování od 1370 Kč

Prostor pro Vaše hotely

Wellness pobyty se slevou

Partneři hotely.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 129 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.